Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Per Pak Para Te Flesh Me Nje Studente!
hummel
Postuar nė: 01.04.2008, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Po kam te paguaj semestrat , te paguaj banesen te pi kafe e darkosem neper restorane te njohura. Per ti aritur te gjitha keta nuk ka tjeter mundesi per pos se te shes trupin tim ... Jan fjalet me te cilat shum e qet shprehet nje studente e njerit prej universiteteve te Tetoves, me te cilen patem rastin te bisedonim per disa ore resht. Sikur tisha e vetmja ndoshta dhe me mire do ishe mirepo numri eshte tejet i madh shprehet ajo dhe kjo e ben qe te kemi cmim te lir.
Mbeta goj hapur me fjalet te cilat i thoshte e nderuara studente te cilen familja e dergoi per te nxen dituri ne shkenc e kultur e jo ne sexiologji.
Ne momentet qe po i degjoja fjalet e saj i shtroja pytjen vetes se si kjo neser si pedagoge e ardhshme do edukoj brezin e ri !!!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga hummel nė 01.04.2008, 00:22


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 01.04.2008, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007e more hummel, modernizimi...varferia, besimi ka humbur, turpi, nderi, ndergjegja...cpret prej nje shoqerie ku rinia eshte e degjeneruar


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
AGIS
Postuar nė: 01.04.2008, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 13382
Bashkangjitur: 03.02.2008ku oshte kjo studentja :D , ku jan tjerat , du tbohem klient , a ma mundeson bre hummel !!!!


----------------------------------------
GJAKU ĖSHTĖ MĖ I PASTĖRT SE UJI
PM
Top
AGIS
Postuar nė: 01.04.2008, 01:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 13382
Bashkangjitur: 03.02.2008interesant si ja futni kot kot kot , vetem per me shpik naj send , une paguj dupllo hummel ku je !


----------------------------------------
GJAKU ĖSHTĖ MĖ I PASTĖRT SE UJI
PM
Top
UBEJD
Postuar nė: 01.04.2008, 01:08
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 14592
Bashkangjitur: 25.03.2008Nuk mund ta mar me mend nese SHoqeia shqiptare ka ardhur deri ne at gjendje.
Te them te drejten nuk dua ta besoj at qe keni postuar por edhe nese eshte e vertet pasojat duhet ti mbart ministria e arsimit,qe lejon cdo coban te jet student.
Te jemi te real dhe te kuptojm nje gje e cila eshte e pamohueshme .E gjith kjo ndodh si pasoj e mosnjohjes se fes dhe injorances qe ika kapluar studentet jo vetem ne tetov por gjithandej neper Bot.
Sot kuadri i profesorave eshte aq i dobet saqe studentet nuk kan nevoj fare edhe te mesojm,dhe nga vakumi i madh i kohes se lir behen biseda te tilla,nepermjet studentve.


----------------------------------------
[<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Kush ka edukatė tė keqe, e ka dėnuar veten.
Kush ka pasuri tė madhe, ka mėkate tė mėdha.
Kush flet shumė shpesh gabon.
Po tė mos ishte dituria, njerėzit do tė ishin si kafshėt.
</span>
PMUsers Website
Top
AGIS
Postuar nė: 01.04.2008, 01:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 13382
Bashkangjitur: 03.02.2008pse dikutoni per ni gje te shpifur, ku eshte studentja dua ta paguj duplo !


----------------------------------------
GJAKU ĖSHTĖ MĖ I PASTĖRT SE UJI
PM
Top
fato1
Postuar nė: 01.04.2008, 01:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007qy qy
don edhe ne restorane te ndryshme me dal e...

masi qenka studente...e pa martuar sigurisht...ma obligime te teperta...pse moj moter nuk mer me punu dicka...o sot o kurrr ke pun(qe mund ti kryej nje femer) neepr Tetove....

nejse

allahu u udhezoft
PM
Top
AGIS
Postuar nė: 01.04.2008, 01:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 13382
Bashkangjitur: 03.02.2008o mos dikustoni per shpifje te kota ,une i thash ktij tipit se paguaj 3 fyshin e asaj q mer studentja , njoftom pra nese nuk jan sende te shpifura!!!


----------------------------------------
GJAKU ĖSHTĖ MĖ I PASTĖRT SE UJI
PM
Top
fato1
Postuar nė: 01.04.2008, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007edhe mu ashtu me duket Agis...te pakten te kishte formulu mir textin, te dukej me i kapeshem..edhe pse ka raste te tilla, nuk them qe jo...

nejse
PM
Top
AGIS
Postuar nė: 01.04.2008, 01:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 13382
Bashkangjitur: 03.02.2008thot se ka pas rastin te bisedoj disa ore rresht, cila femen jep intervist, ato pune kryen me diskrecion te lart , nuk ta jep at knaqsi asnjera , bla blabla , edhe nje shpifes


----------------------------------------
GJAKU ĖSHTĖ MĖ I PASTĖRT SE UJI
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 01.04.2008, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007 Citim (AGIS @ 01.04.2008, 01:46)
interesant si ja futni kot kot kot , vetem per me shpik naj send , une paguj dupllo hummel ku je !

a je sigurt ..
eshte nje tem nga ti , qe na ke lajmeruar kinse zdo te jesh me pjes e Ketij Forum e sot perseri fillon te shkruash me " le pershtypjen e atyer personave qe s`mbajn fjalen nfakt tregojn 2 ftyrsi " por shpresoj qe une te tė kem keqkuptuar /

Respekt


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 01.04.2008, 10:26
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Keto fenomene jane prezente kudo ne bote...duhet te punohet me shume ne parandalimin e ketij lloji te prostitucionit...


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 01.04.2008, 10:50
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Heheh,
te gjithe gjykojme studenten, por askush nuk foli keq per klientet e saj, per personat qe paguajn per ta patur. Ky eshte problem i lidhur, perderisa egziston njera ane, do egzistoje edhe tjetra. Me nje fjale, derisa dikush te jete i gateshem te jape para per sex, dikush tjeter do shfrytezoje kete.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Hyllus
Postuar nė: 01.04.2008, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 591
Antari Nr: 8738
Bashkangjitur: 03.08.2007hej , edhe une kam nevoj per seks , hummel ma jep numrin e asaj studentes , nese egziston ajo studentja !
PM
Top
alvin
Postuar nė: 01.04.2008, 11:29
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008hyllus,
ashtu eshte...se paku ajo eshte beqare,a sigurisht kliente ka burra te martuar,qe shkojne te premten ne ,,xhuma,, ha ha ha


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio