Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ti.....
Zedka
Postuar nė: 11.12.2011, 22:34
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010
Si thoni te fillojm me nje tem te re dhe icik relaksuese ?

Ti ishe...dhe do mbetesh..


Endrra me bukur e jetes sime!


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
festina
Postuar nė: 11.12.2011, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Mos mė thuaj se me ke parė nė ėndėrr! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 12.12.2011, 00:02
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009...ti kalove me nxitim,dikush tjeter po te priste...


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 12.12.2011, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Ti nuk ja vlenė!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
emmy
Postuar nė: 12.12.2011, 00:13
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (Mbinjeriu @ 12.12.2011, 01:09)
-Ti nuk ja vlenė!

...Jo me! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 12.12.2011, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007ti je ma e mira! smil3dbd4e398ff7b.gif

(kapital t) smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga njeri nė 12.12.2011, 00:17


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
emmy
Postuar nė: 12.12.2011, 00:17
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (njeri @ 12.12.2011, 01:16)
ti je ma e mira! smil3dbd4e398ff7b.gif

(kapital t) smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
njeri
Postuar nė: 12.12.2011, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007 Citim (emmy @ 12.12.2011, 01:17)
smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif

ti se di pse chuditesh! smil3dbd4e398ff7b.gif


(capital njeri) smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
emmy
Postuar nė: 12.12.2011, 00:19
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009 Citim (njeri @ 12.12.2011, 01:18)
ti se di pse chuditesh! smil3dbd4e398ff7b.gif


(capital njeri) smil3dbd4e5e7563a.gif

ti su dasht tma prishish tripin,sa filmave kisha hyj,TI U HUMBE,U HARROVE,blablabla smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 12.12.2011, 01:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Zedka @ 11.12.2011, 23:34)


Ti ishe...dhe do mbetesh..


Endrra me bukur e jetes sime!
[/i]

flm edhe ti smil3dbd4ddd6835f.gif jo qshtu deshta me shkru


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 12.12.2011, 16:01
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Ti ishe dhe do mbetesh mikja ime smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 12.12.2011, 16:08
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Ty te flm per dhuraten smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Essa
Postuar nė: 12.12.2011, 17:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Ti je ti mos u perziej te Une:P


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 12.12.2011, 18:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 17998
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008TI AJE TI AJE TI smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Zedka
Postuar nė: 04.03.2012, 10:20
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Ti.....Happy_Soldier e pijn kafen me qumesht!


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio