Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto shokuese e Marias me test shtatzėnie nė dorė
ßina
Postuar nė: 15.12.2011, 13:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Foto shokuese e Marias me test shtatzėnie nė dorė

Fotografi e jashtme

Pastori anglikan Glynn Cardy, i kishės sė St. Matthew, nė Zelandėn e Re ngjall polemika nė prag Krishtlindjesh. Ai ka vendosur nė shtėpinė e tij, njė foto tė Marias me njė test shtatzėnie nė dorė, ku tregohet se ėshtė pozitiv. Kjo foto u publikua prej tij nė faqen zyrtare tė famullisė dhe poshtė saj shkruhej, ”Maria ėshtė nė tė kuqe” (ngjyrė qė tregon se ajo ėshtė shtatzėnė). Sipas ideatorit tė kėsaj vepre, kjo ėshtė bėrė pėr tė shmangur “banalitetin” e Krishtlindjeve tipike. Me dhjetra komente pro dhe kunder u postuan nė faqen e internetit tė famullisė, vetėm pak orė pas botimit tė fotos. Kjo nuk ėshtė hera e parė qė pastori Cardy shkakton polemika, dy vjet mė parė ai postoi nė faqen e tij njė foto tė Marias nė shtrat me Jozefin.

Fotografi e jashtme


Marre nga: >>Kosova.info<<----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio