Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> USHT - 17 vite universitet (VIDEO)
babarekes
Postuar nė: 17.12.2011, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Universiteti Shtetėror i Tetovės ka bėrė 17 vite qė nga themelimi.


Fotografi e jashtme

Ishte data 17 Dhjetor 1994 kur u bė nėnshkrimi i Aktvendimit pėr funksionimin e kėtij Universiteti nga pėrfaqėsuesit e partive politike shqiptare, shoqatat e qytetarėve, Kuvendet e komunave, tė Tetovės, Gostivarit dhe Dibrės, si dhe pėrfaqėsues tė tjerė.
Njė popull qė e donė arsimin doemos tė ngadhėnjej dhe vėrtet ngadhėnjeu pėrkundėr sakrificave tė mėdha qė patėn deri nė zyrtarizimin e Universitetit Shtetėror tė Tetovės.

Me rastin e 17 vjetorit tė themelimit tė USHTsė, udhėheqėsia e tanishme e universitetit do tė festoj 17 vjetorin me njė akademi solemne qė do tė mbahet me datė 17.12.2011 nė Pallatin e Kulturės nė Tetovė me fillim nė ora 13:00.
"Universiteti Shtetėror i Tetovės e njofton stafin akademik, profesorėt, tė punėsuarit tjerė dhe studentėt se mė 17.12.2011 (e Shtunė) me rastin 17 vjetorit tė themelimit tė Universitetit, nė Qendrėn pėr kulturė nė Tetovė ora 13.00 do tė organizohet Akademi solemne.
Me kėtė rast njoftohen studentėt e studimeve tė magjistraturės se kėtė ditė nuk do tė mbahen ligjėrata.
Udhėheqėsia e USHT-sė tė gjithėve ua uron pėrvjetorin e themelimit tė Universitetit.
Pjesėmarrja Juaj nė Akademinė solemne e nderon kėtė ditė tė shėnuar tė Universitetit tonė " thuhet nė ftesėn qė ka bėrė rektorati i USHTsė.http://www.youtube.com/watch?v=5tq2gTUHZmA...layer_embedded#
!http://www.youtube.com/watch?v=-R99SJJlQtY...ature=endscreen
----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.12.2011, 00:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009
http://www.youtube.com/watch?v=0Albdks7nxMURIME dhe SUKSESE

KRENOHEMI ME TY USHT

Falemenderoj ata qe sado pak kan kontribu per ket Univerzitet(dmth Falemenderoj krejt Shqiptaret ne Pergjithsi)


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 17.12.2011, 07:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006E kisha emeruar Univerziteti " Diva Liga" ne kete moment. Ent per punesim te partiasheve dhe familjareve te ketyre. Te shpresojme se do te rritet ne nje Univerzitet ne te ardhmen,,per te miren e popullit Shqiptar,,
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 17.12.2011, 12:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Vetem themelimi i UT-s esht krenari,ndersa funksionimi i atij univerziteti esht i katastrof. 17 vjet univerzitet, po ne gjendjen ne te cilen esht i duhen edhe shum 17-she tjera per tu ber nje univerzitet i mirfillt

Ky postim ėshtė ndryshuar nga hamurabi nė 17.12.2011, 12:50
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 17.12.2011, 14:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (babarekes @ 17.12.2011, 01:34)

http://www.youtube.com/watch?v=5tq2gTUHZmA...layer_embedded#
!shiqoni si autobusi shkon rikferc perpjet tregut te kafshčve ne min 1:20, po ne ate koh rastesisht kamera ska inēizu me pa kush eshte shoferi me te aritur ne skaj te tregut ne qoshe e vret Abduselam Eminin All-llahi shehid InshaAll-llah..Amin Amin Amin


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 17.12.2011, 14:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 17.12.2011, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (babarekes @ 17.12.2011, 15:26)
Fotografi e jashtme

ksaj foto i mungon dikush!!!!


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 17.12.2011, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Boss76 @ 17.12.2011, 15:34)
ksaj foto i mungon dikush!!!!

Kush?


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 17.12.2011, 14:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011 Citim (babarekes @ 17.12.2011, 08:38)
Kush?

Xhozef Diogardi !!!
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 17.12.2011, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Njė foto qė asnjeri me askend nuk flet,qė secili secilit ja ka qel varrin.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 17.12.2011, 19:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Bistrica @ 17.12.2011, 15:49)
Xhozef Diogardi !!!

smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.12.2011, 20:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (babarekes @ 17.12.2011, 15:26)
Fotografi e jashtme

mungon ali ahmet


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Uskana2006
Postuar nė: 17.12.2011, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Ali Ahmeti ka ardhe vone ne Univerzitet, mbas " ēlirimit " per ta kryer fakulltetin,,
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.12.2011, 20:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (Uskana2006 @ 17.12.2011, 21:28)
Ali Ahmeti ka ardhe vone ne Univerzitet, mbas " ēlirimit " per ta kryer fakulltetin,,

ali ahmet shum keqperdor kete univerzitet ka fut familjar te vet ka fut nip vet bujar ahmet ky nuk asni dituri


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Uskana2006
Postuar nė: 17.12.2011, 20:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Shume veta e keqperdorin ket Univerzitet,,nuk eshte i vetmi,,, 40% jane te futur me ane te partive,,40% me nepotizem,,kemi vetem nja 20% qe meritojne vendin e tyre ne UT,, mjerisht,,
Per cilesine e Univerzitetit flet web sajti,ēdo gje kupton. Ne krahasim me web sajtet e Univerzitetev tjera ka dallim te madh??
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio