Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> USHT - 17 vite universitet (VIDEO)
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.12.2011, 20:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (Uskana2006 @ 17.12.2011, 21:49)
Shume veta e keqperdorin ket Univerzitet,,nuk eshte i vetmi,,, 40% jane te futur me ane te partive,,40% me nepotizem,,kemi vetem nja 20% qe meritojne vendin e tyre ne UT,, mjerisht,,
Per cilesine e Univerzitetit flet web sajti,ēdo gje kupton. Ne krahasim me web sajtet e Univerzitetev tjera ka dallim te madh??

kete univerzitet e kan enti per punesim


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
vllahi
Postuar nė: 18.12.2011, 01:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Eshte nder te arriturat e rralla qe kane bere shqiptaret e Maqedonise ....ajo u formu ,po ekziston dhe do te permisohet......


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
igorokfree
Postuar nė: 27.12.2011, 07:59
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27095
Bashkangjitur: 27.12.2011The best free hosting for your site!
New generation hosting is all your new site needs!
A New World is what the new generation needs.
The path to a New World starts here - http://apwey.net78.net
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 27.12.2011, 08:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006 Citim (vllahi @ 18.12.2011, 02:47)
Eshte nder te arriturat e rralla qe kane bere shqiptaret e Maqedonise ....ajo u formu ,po ekziston dhe do te permisohet......

Nje nder deshtimet e rralla mundesh ta thuash,,,,Momentalisht nuk fonkcionon si Univerzitet,,me vone ndoshta,???!!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio