Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shqiptarėt “ēmenden” pas Kim Kardashian
Mbinjeriu
Postuar nė: 19.12.2011, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Fotografi e jashtme

Shqiptarėt “ēmenden” pas Kim Kardashian
Ajo ėshtė njė ndėr femrat mė tė kėrkuara nė internet.

Kjo jo vetėm nė planin ndėrkombėtare por veēanėrisht edhe nė Shqipėri. Meshkujt por edhe femrat e vendit tonė si duket ndjekin vazhdimisht atė qė ndodh me jetėn e Kim Kardashianit.

Sipas njė analize tė gjigantit tė motorėve tė kėrkimit, Google, Kardashian kėrkohet mė sė shumti nė Trinidad dhe Tabago ndėrsa Shqipėria ėshtė vendi numėr tetė.

Nė 10 vendet e para nga vendet evropian bėn pjesė vetėm Shqipėria. Pas Trinidad dhe Tabago vjen Armenia – vendi i origjinės sė saj – Namibia, SHBA, Botsvana, Xhamajka dhe Honduras.

Nė kėtė renditje bėhet fjalė pėr pėrllogaritjen e kėrkimeve me frazėn Kim Kardashian nė periudhėn 2004-2011. (shekulli)

-Ps.Stafi qe jeni ndonje ne linje futeni ndonje foto,se vete nuk po kam ide!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.12.2011, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Qe ky....pse bre djal lyp me ta sha temen edhe ty ..... smile5le854sd87f.gif


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 19.12.2011, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Happy_Soldier @ 19.12.2011, 01:34)
Qe ky....pse bre djal lyp me ta sha temen edhe ty ..... smile5le854sd87f.gif

-Temen dhe mua mundesh edhe me m'sha,ama protagonisten e temes mos e shaje smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Unė vetem sjella nje fakt interesant lidhur me preferencat e Shqiptareve smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.12.2011, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Mbinjeriu @ 19.12.2011, 01:36)
-Temen dhe mua mundesh edhe me m'sha,ama protagonisten e temes mos e shaje smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-Unė vetem sjella nje fakt interesant lidhur me preferencat e Shqiptareve smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk e meriton me te sha jo.
----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
MeeLot
Postuar nė: 19.12.2011, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009kadalni be se ka nifar reni ktu smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 19.12.2011, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (MeeLot @ 19.12.2011, 01:40)
kadalni be se ka nifar reni ktu smil3dbd4ddd6835f.gif

-Rendi bohet si n'protesta :-Dper Kimin smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 19.12.2011, 00:42


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 19.12.2011, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011Une nuk e kerkoj ne google,pres deri sa te dali ne Playboy smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga JustinianI nė 19.12.2011, 00:44
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 19.12.2011, 01:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008Kush eshte Kim Kardashian?


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
ßina
Postuar nė: 19.12.2011, 11:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (nightelf @ 19.12.2011, 02:22)
Kush eshte Kim Kardashian?

Fotografi e jashtme


smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 19.12.2011, 12:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Skona pale cka kjo... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
ßina
Postuar nė: 19.12.2011, 12:19
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Strider @ 19.12.2011, 13:10)
Skona pale cka kjo... smil3dbd4d6422f04.gif

Mo those njeri, qe Striderit nuk po i pelqen Kimi smil3dbd4e5e7563a.gif , a te duket pak si Bleona a veq mu ma qesin syte. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 19.12.2011, 12:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Strider @ 19.12.2011, 13:10)
Skona pale cka kjo... smil3dbd4d6422f04.gif

SI dojshe tjese ndryshe,kjo u bo e njofshet si krejt tjerat me pornografi,ska kurgje te mencet ne kryen e ksaj...(Derdimenes)


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ßina
Postuar nė: 19.12.2011, 12:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (NoLimit @ 19.12.2011, 13:20)
SI dojshe tjese ndryshe,kjo u bo e njofshet si krejt tjerat me pornografi,ska kurgje te mencet ne kryen e ksaj...(Derdimenes)

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

NoLimit ku ke pa ne shekullin 21 mendja me te kry pune per VIP-izem. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 19.12.2011, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Normal kjo ishte shoqe me Parisin,mendoj se egziston ende pornoja e ksaj ne internet!!momentalisht po deshte te jesh VIP duhet te bojsh nje porno,ose me fol ma shum per sex...

Shembull Rita Ora thote tash e bona ne Krevat,ne Ker,ne WC e ku ta dij cka.....

Nese i shohem gjerat realisht vertet ka Efekt..

E shohim baba reks tu fol per sex,eshte nje nder me te njofshit e forumit...


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio