Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qarja masive ne Korene e Veriut
shqipstar
Postuar nė: 19.12.2011, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008Qarja masive ne Korene e Veriut qe kujton vdekjen e Enver Hoxhes


http://www.youtube.com/watch?v=pSWN6Qj98Iw...player_embedded


Ataku nė zemėr diktatorit 69-vjeēar tė Koresė sė Veriut, Kim Jong-il ka sjellė njė zi totale nė mbarė vendin komunist. Aq sa mund tė thuhet se pamjet tė kujtojnė situatėn qė mbėrtheu Shqipėrinė pas vdekjes sė Enver Hoxhės nė vitin 1985.
PMEmail Poster
Top
shqipstar
Postuar nė: 19.12.2011, 13:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008
http://www.youtube.com/watch?v=CIZi72kHcxU...player_embedded
PMEmail Poster
Top
NoLimit
Postuar nė: 19.12.2011, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007O Zot O Zot!!

Budallakia ska fund...
Si ishte ai nenshkrimi Alvinit....----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
beva72
Postuar nė: 20.12.2011, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 404
Antari Nr: 25873
Bashkangjitur: 01.01.2011Au au ,po ju shqiptar perse perqeshni kur para disa viteve te njejten gje bete eshe juve kur vdiq shoku Tito dhe Enveri


----------------------------------------
Ne mungese te luanit ,edhe majmuni behet mbret
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 20.12.2011, 13:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010No comment! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.12.2011, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Aq te aft keta dhe te njejten koh aq AHmak hajde bjeri ne fije si munden keta njerz me aq te arritura mos ta din qe nuk esht mir me pall si lopa keshtu...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Trishtimi nė 20.12.2011, 13:25


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
ALbeXtra
Postuar nė: 20.12.2011, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 336
Antari Nr: 22058
Bashkangjitur: 08.04.2009me qajt pa lot veq kta pi sho


----------------------------------------
Islam it's not only a religion. but a complete way of life.
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 20.12.2011, 13:48
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kani, plasni. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 20.12.2011, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011me falni se skam kunder ketije kurgje mirpo mbrem ja shkrepa se qeshurit vecanarisht kur spikerja e dha lajmin, jo se lajmi me beri te qeshi po te qamurit e saj pa lote. I gjithe populli qante pa lote ajo me erdhi intresant, disa kishin rra per toke duke i rra tokes me dore e me kemb po lotot nuk u ja pash kerkundi, ndoshta ky popull qane pa lote, ku ta dime. tani e ema ime me thote cka kane keta qe qenkan zbudalitur keshtu? thash oj nene keshtu edhe ju ne nje kohe keni bere pas Titos se me Enverin skeni guxuar as E nga Enveri te thuani e ku me ta qani. po vertet ishte lajm shokues nga ndonjehere me duket pak i dyshimte, mos valle ky ka dashur te largohet ne menyre te fshehur pasi qe e ka pare cfare ju ndodhi diktatorve arab mbrenda nje viti dhe mos e perjetoj humbjen ne te njejten menyre. Ani edhe une mos te merrem me komplote te kota jo se kam ndegjuar dikund por e shpika vet.


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top
Enigma007
Postuar nė: 20.12.2011, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009Kam parė me pallė kafshėt ,ajo ėshtė gjė natyrore, por kėtij lloji tė pallme kafshėsh nuk ka bė vaki.


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
---OXO---
Postuar nė: 20.12.2011, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Leona9 @ 20.12.2011, 15:06)
me falni se skam kunder ketije kurgje mirpo mbrem ja shkrepa se qeshurit vecanarisht kur spikerja e dha lajmin, jo se lajmi me beri te qeshi po te qamurit e saj pa lote. I gjithe populli qante pa lote ajo me erdhi intresant, disa kishin rra per toke duke i rra tokes me dore e me kemb po lotot nuk u ja pash kerkundi, ndoshta ky popull qane pa lote, ku ta dime. tani e ema ime me thote cka kane keta qe qenkan zbudalitur keshtu? thash oj nene keshtu edhe ju ne nje kohe keni bere pas Titos se me Enverin skeni guxuar as E nga Enveri te thuani e ku me ta qani. po vertet ishte lajm shokues nga ndonjehere me duket pak i dyshimte, mos valle ky ka dashur te largohet ne menyre te fshehur pasi qe e ka pare cfare ju ndodhi diktatorve arab mbrenda nje viti dhe mos e perjetoj humbjen ne te njejten menyre. Ani edhe une mos te merrem me komplote te kota jo se kam ndegjuar dikund por e shpika vet.

Te qarat qe po i bejne keta njerez, totalisht jane "out" nga ajo qe ata ndejne, sot neve na duket per te qeshur kjo e qare, pas nje kohe ketyre qe qajne pa lot, kur do ta shohin keto pamje, vertet do te qajne nga inati...!!!

Neyse, shendosh na tjeret, se ky vertete ka qene diktator i rangut te larte, ne ndeshjet e fundit ne kampionatin boterr te fudbollit ishte ky qe e luante rolin e selektorit, sa qe me telefonata urdheronte per inkuadrimin e lojtareve ne fushe dhe pas humbjes gjeja me e veshtire e lojtareve ka qene, si te kthehen ne shtepi?

Edhe shqiptaret e memedheut, te njeten e bene, por fill pas ramjes se diktatures, i rxuan per toke cdo statuje e buste, bile edhe sot pas 20 vjetesh e qajne ate rregjim. Kjo tregon se propaganda u ka hyre ne palce...

Po a ka dikush t'u thote ketyre qaresve smil3dbd4e02c5440.gif , ikni mor shkoni hani , pini dhe flini, se ai i ngrati ka vdekur s'kthehet me, mos e keni Frige?

Gjithsesi te qarat ishin te ē'orjentuara,... smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
ßina
Postuar nė: 20.12.2011, 14:40
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Ku more mos me vajtu, kur e din qe pas tij vjen i biri, e i paramendojne pasojat e mosvajtimit.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 20.12.2011, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011 Citim (---OXO--- @ 20.12.2011, 15:39)
Te qarat qe po i bejne keta njerez, totalisht jane "out" nga ajo qe ata ndejne, sot neve na duket per te qeshur kjo e qare, pas nje kohe ketyre qe qajne pa lot, kur do ta shohin keto pamje, vertet do te qajne nga inati...!!!

Neyse, shendosh na tjeret, se ky vertete ka qene diktator i rangut te larte, ne ndeshjet e fundit ne kampionatin boterr te fudbollit ishte ky qe e luante rolin e selektorit, sa qe me telefonata urdheronte per inkuadrimin e lojtareve ne fushe dhe pas humbjes gjeja me e veshtire e lojtareve ka qene, si te kthehen ne shtepi?

Edhe shqiptaret e memedheut, te njeten e bene, por fill pas ramjes se diktatures, i rxuan per toke cdo statuje e buste, bile edhe sot pas 20 vjetesh e qajne ate rregjim. Kjo tregon se propaganda u ka hyre ne palce...


vertet lojtaret ne kampionin boteror se kishin pasur aspak te lehet punen prandaj disa nga ata edhe kishin kerkuar azil ne afriken e jugut.

po ku ta dish, ndoshta keta "qajne"nga gezimi po vetem ne nuk mund ta verejme. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio