Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Piktura te ndryshme
Shcolar
Postuar nė: 24.12.2011, 01:28
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27088
Bashkangjitur: 23.12.2011Vendosa te postoj disa piktura te piktoreve te ndryshem,per te kaluar caste te kendshme dhe relaksuese!!![B][I][COLOR=blue][SIZE=7]

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Shcolar nė 24.12.2011, 01:33
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 24.12.2011, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Mire se erdhe....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Shcolar
Postuar nė: 24.12.2011, 01:33
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27088
Bashkangjitur: 23.12.2011 Citim (Happy_Soldier @ 23.12.2011, 19:32)
Mire se erdhe....

mire se u gjetem,me bllokon dicka dhe sun i postoj pikturat
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 24.12.2011, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Shcolar @ 24.12.2011, 02:33)
mire se u gjetem,me bllokon dicka dhe sun i postoj pikturat

Nuk di aspsak ne kto hesape.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio