Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 11 makinat mė seksi tė tė gjitha kohėrave
amorja
Postuar nė: 18.06.2012, 21:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011 Citim (Dredheza @ 24.12.2011, 11:45)
3. Maserati Quattroporte

Kjo veturė e bollshme ngjason mė shumė me njė “Ferrari” me katėr dyer se sa njė jaht tradicional luksoz. Njė shprehje e rafinuar e stilit “Pininfarina”, “Quattroporte” do t’ju ngjallė plot emocione, madje edhe duke e parė. Kjo mė kot ėshtė mė e preferuara duke zėnė pozicionin e tretė ndėr makinat mė tėrheqėse nė botė. Nga brenda ėshtė e kompletuar me pajisjet e fundit elektronike pa harruar dhe sigurinė e lartė.


Fotografi e jashtme

wuw i kum thon burit kur de bona miliardera nja di copa pi ceksaj de mi bjish....


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 07.07.2012, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011 Citim (amorja @ 18.06.2012, 22:32)
wuw i kum thon burit kur de bona miliardera nja di copa pi ceksaj de mi bjish....

Me,apo pa shofer? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

PM
Top
festina
Postuar nė: 07.07.2012, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (Dredheza @ 24.12.2011, 18:44)
2. Aston Martin DBS
Fotografi e jashtme

Kush shpėrndanė dhurata kėtu, let lajmrohet nė nr. e xhirollogaris smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 08.07.2012, 23:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (Dredheza @ 24.12.2011, 18:52)
9. Rolls-Royce Phantom

Megjithėse makinat kanė zėvendėsuar njerėzit nė ndėrtimin e automjeteve, kryevepra mė fine mund tė arrihet vetėm me dorė. Nėse i kombinojmė qė tė dyja, cilėsinė e ndėrtuar me dorė dhe inteligjencėn e aparateve elektriek, do tė kemi njė makinė tė ndėrtuar me dorė. Kjo ėshtė njė nga arsyet qė bėjnė “Rolls-Royce Phantom” njė automjet tė veēantė. E ndėrtuar me pėrbėrje alumini, trupi i saj peshon vetėm 550 kg, dhe ėshtė njė kombinim i peshės sė vogėl dhe forcės ekstreme.

Fotografi e jashtme

smil4a8acf219332d.gif
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 10.07.2012, 16:52
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (hamurabi @ 08.07.2012, 23:28)
smil4a8acf219332d.gif

A ndihesh normal? :P


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 12.07.2012, 22:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 17.07.2012, 18:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (Dredheza @ 10.07.2012, 17:52)
A ndihesh normal? :P

Smund te ndjehesh normal ne dicka jonormale :P
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 17.07.2012, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (kosova_rja @ 12.07.2012, 23:00)
Fotografi e jashtme

kur skisha hyp nket vetur, ama edhe ti mos e merr se duhesh me ec vet, burri spranon me hyp nta :P
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 19.07.2012, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (hamurabi @ 17.07.2012, 19:33)
kur skisha hyp nket vetur, ama edhe ti mos e merr se duhesh me ec vet, burri spranon me hyp nta :P

kjo vetur vetem per femra u prodhu burrat s“kan cka lypin smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio