Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fon Fillon Me Ofertat Neper Shkolla Te Mesme
hummel
Postuar nė: 03.04.2008, 12:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Univerziteti FON ne shkup me nje turne ofertash neper shkolla te mesme ne Tetov, Platform me plot prioritete ne leter e ne fakt asgje te vertet.
Duke propaganduar se kan partner te shumt ne biznesin e tyre dhe se pas diplomimit kan pun te sigurt neper kompanit e tyre ne partneritet ben nje fushat parazgjedhore neper shkolla te mesme.
Si duket pika e shkollimi eshte ber mjeti me i leverdishem per thithje parash. E cfar do ndodhe me ata mijera student qe kan diplomuar dhe jan te pa pun, e ne anen tjeter ju premtojn pun te sigurt atyre qe akoma sjan futur ne bankat e fakulteteve !!!


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
Altruisti
Postuar nė: 03.04.2008, 12:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 848
Antari Nr: 14614
Bashkangjitur: 27.03.2008Me pelqen planprogrami i FON-it. Mos beni antipropagande por le te vrapojne edhe uni. shqiptare drejt plotesimit te standardeve te mirefillta te arsimimit.
PM
Top
feneri
Postuar nė: 03.04.2008, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 203
Antari Nr: 14146
Bashkangjitur: 06.03.2008Politika universitare e FON-it eshte pikerisht rruga e drejt, te cilen duhet ta ndjekin edhe Universitetet tjera.


----------------------------------------
Pėrshėndetje intelektualė shqiptarė, kudo qė jeni tė shpėrndarė.
PM
Top
Head_Strug
Postuar nė: 03.04.2008, 18:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 410
Antari Nr: 11683
Bashkangjitur: 01.12.2007 Citim
  Politika universitare e FON-it eshte pikerisht rruga e drejt, te cilen duhet ta ndjekin edhe Universitetet tjera.


hahahah ka mbet puna te ndjekin rrugen e FON-it,normal rruga me e drejt per te pasuruar Fijat Canoskin hehehheh

Nuk e zgjas me shume smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Hadith: "... Namazi ėshtė dritė (e zemres)...." Transmeton Muslimi
PMMSN
Top
egra omnes
Postuar nė: 09.04.2008, 23:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 73
Antari Nr: 8811
Bashkangjitur: 07.08.2007Bravo Fon, deri tash po e mban famen tende. Je duke i mbledhur krejt profesoret me te mire, ne Universitetet(USHT dhe UEjL) tona kane mbetur te paditurit, sepse ne kohen e sotme ato perfitojne privilegje dhe pozita.
PM
Top
SHqiptaria
Postuar nė: 10.04.2008, 00:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 201
Antari Nr: 10788
Bashkangjitur: 07.11.2007ka disa njerez qe e shajn FON por e kan gabim sepse me te vertete dita dites po ben perparime ne cdo ane.

ka dicipline edhe dita dites shtohet kualiteti.(eshte e vertet qe nuk jane te perkryer sepse i perkryer vetem allahu eshte)

mua me vjen keq qe nuk kam mundsi financiare qe te shkoj te studioj ne Shkup sepse atje jan kushtet 100%

mua me vjen keq per at cfar bejn shqiptaret sidomos per USHT sepse shtuli diet qe per biznes por Ne shqiptaret duhet te bejme me shume per USHT sepse ajo eshte e popullit tone dhe ka disa studenta qe per interes te vogel behen kelysh te dikujt edhe kjo gje nuk eshte e mie ...

edhe dicka mos e shani FON por merrni nga te mirat e tij
PM
Top
Afrim_1
Postuar nė: 01.09.2008, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 187
Antari Nr: 17007
Bashkangjitur: 29.08.2008FON - eshte Universiteti i par privat ne Maqedoni me kushte te jashtzakonshem si dhe me kuadro me se te njohur ne vendin ton, ja vlen qe te jesh Student i ketij Universiteti .


----------------------------------------
I'm here, your game is over !!
PM
Top
xstudenti
Postuar nė: 16.10.2008, 10:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 17957
Bashkangjitur: 16.10.2008me falni po pse nuk e kuptoni se gjithcka eshte ceshtje biznesi dhe kur ke para mund te studijosh ne nje universitet si FON me profesoret me eminent ne mbare trojet shqiptare.kushte maksimale per zhvillim te arsimit ,nuk bej reklam e as antireklam por te gjithve do te deshiroja tju shihja atje.
PM
Top
M_Struge
Postuar nė: 18.10.2008, 08:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 101
Antari Nr: 13422
Bashkangjitur: 04.02.2008"te gjithve do te deshiroja tju shihja atje. "

une kam qen atje edhe sdo te deshiroja as armikun ta shof atje.
e kam shum seriozisht :s
PM
Top
f-studente
Postuar nė: 18.10.2008, 11:03
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 17984
Bashkangjitur: 18.10.2008ok une gjithashtu kam qene studente e FON-it me gjithe privilegjet qe ka ato nuk vlejne per shqipetaret duke pasur parasysh se jane vetem diku tek 7-8 mesimdhenes shqipetare ne mos gaboj dhe per shkak te mungeses se kuadrove kemi mbajtur ligjerata te rregullta me assistente, gjithcka paguhet me teper se qe eshte parapare me statut dhe rregulllore dhe shume genjejne be teperrrrr
PM
Top
xstudenti
Postuar nė: 20.10.2008, 09:04
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 17957
Bashkangjitur: 16.10.2008keni kujdes ne kemi te gjithe prfesoret e universiteteve shqiptare ballkan ata qe japin ne fon ligjerata ligjerojn edhe ne universitetet tjera private e shteterore ,respekte f-studente.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga xstudenti nė 20.10.2008, 09:04
PM
Top
f-studente
Postuar nė: 20.10.2008, 09:38
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 17984
Bashkangjitur: 18.10.2008ok une kete vit kam diplomuar ehde pse diplomen ende nuk e kam ne dore dmth jam ende ne rrjedha te fonit dhe po eshte fakt qe jane proff qe kane ligjeruar nuk ligjerojne me neper universitete tjera shpresoj te dish arsyen nese edhe ti je sstudent i fonit esa per kuadrot maqedonase deri diku jam e informuar
PM
Top
f-studente
Postuar nė: 20.10.2008, 09:42
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 17984
Bashkangjitur: 18.10.2008dhe per te gjithe ata qe i dine mundet dikush te mi theksoje emrat e proff shqipetare ne FON
PM
Top
f-studente
Postuar nė: 20.10.2008, 09:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 6
Antari Nr: 17984
Bashkangjitur: 18.10.2008kisha dashur te vertetoj nese ehde nju jeni aq ne rrjedha
PM
Top
dobroshti
Postuar nė: 04.11.2008, 11:44
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 34
Antari Nr: 16268
Bashkangjitur: 05.07.2008Kemi nje Bashkim Selmani qe e njellosi UT-en dhe nje shiti diploma. Kemi nje Zeqir Idrizi mjafton per te ndetour edhe me shume FON-in

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dobroshti nė 04.11.2008, 11:45
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio