Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shaqiri: Nuk i festoj krishtlindjet – Jam musliman, Video..
Princo
Postuar nė: 25.12.2011, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009“E kush prej jush i miqėson ata, ai ėshtė prej tyre”. (El-Maide: 51).

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 25.12.2011, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (ßina @ 25.12.2011, 15:41)
Qe kjo. smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif jo une jo po motra e tij smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif Citim
Hallall buka qe e han e qumshtin qe ke pi Xherdan Shaqiri,,,


buke e tamel zvicre ma.zvicra eshte e njohur per lopet dhe cokolladat qe i ka smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
AL-KO-MA_2
Postuar nė: 25.12.2011, 14:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 173
Antari Nr: 27080
Bashkangjitur: 19.12.2011 Citim (kosova_rja @ 25.12.2011, 08:46)buke e tamel zvicre ma.zvicra eshte e njohur per lopet dhe cokolladat qe i ka smil3dbd4d4e4c4f2.gif

cokoladat i ka kvalitet zvicra,,,, a tamlin e nanes e isha fjalen,,,,nime pse ja ofendon nanen xherdanit ?

kosovare nime ti a e pishe tamlin ? smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 25.12.2011, 14:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (AL-KO-MA_2 @ 25.12.2011, 15:48)
cokoladat i ka kvalitet zvicra,,,, a tamlin e nanes e isha fjalen,,,,nime pse ja ofendon nanen xherdanit ?

kosovare nime ti a e pishe tamlin ? smil3dbd4daabd491.gif

une me te vetrtete e pata fjalen per tamel tetrapark e jo tamel nane me fal per gabimin qe kam bere smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 25.12.2011, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (kosova_rja @ 25.12.2011, 15:39)
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif jo ky jo po motra e tij e per hir te saj feston edhe ky smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

hgghaahgaghahgh smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 25.12.2011, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Princo @ 25.12.2011, 15:44)
“E kush prej jush i miqėson ata, ai ėshtė prej tyre”. (El-Maide: 51).

Fotografi e jashtme

naim ternava i miqson smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.12.2011, 14:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Ky ėshtė futbollist i talentuar,dhe me njė tė ardhme tė ndritshme,por derisa mohon identitetin dhe ka vendosur tė mbroje ngjyrat e kombetares Zvicrane e ka zbehur imazhin tek shumica e Shqiptareve!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
AL-KO-MA_2
Postuar nė: 25.12.2011, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 173
Antari Nr: 27080
Bashkangjitur: 19.12.2011ka nji fjal te urt,,,,zemren ne atdhe,,,koken ne nje vend me te sigurt,,,,i madh esht xherdani,,,,
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.12.2011, 15:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (AL-KO-MA_2 @ 25.12.2011, 16:01)
ka nji fjal te urt,,,,zemren ne atdhe,,,koken ne nje vend me te sigurt,,,,i madh esht xherdani,,,,

-Une do e modifikoja pak kete shprehje,koken ne atdhe e bythen ne Zvicer!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 25.12.2011, 15:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 25.12.2011, 15:58)
-Ky ėshtė futbollist i talentuar,dhe me njė tė ardhme tė ndritshme,por derisa mohon identitetin dhe ka vendosur tė mbroje ngjyrat e kombetares Zvicrane e ka zbehur imazhin tek shumica e Shqiptareve!

Ke te drejt por s`esht as i pari as i fundit qe ben ket gje njohm shum futbollist nga shtete tjer qe e kan be po te njejten gje.. Sigurisht qe dot ishte me mir sikur te luante per Shqiperin por ja c`ti besh.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.12.2011, 15:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Trishtimi @ 25.12.2011, 16:35)
Ke te drejt por s`esht as i pari as i fundit qe ben ket gje njohm shum futbollist nga shtete tjer qe e kan be po te njejten gje.. Sigurisht qe dot ishte me mir sikur te luante per Shqiperin por ja c`ti besh.

-Epo,atėherė pėrse tė krenohemi me tė,kur ky mohon atė qė ėshtė nė tė vertetė!
-Kanė gabuar shumė pėr mendimin tim,se kombesia nuk nderrohet!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 25.12.2011, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011 Citim
” Unė jam mysliman, nuk jam i krishterė, prandaj festėn e Kėrshėndellave familja ime e feston shumė pak. Motra ime e vogėl, megjithatė, ēdo vit e dėshiron njė bredh. Ne me kėtė tashmė jemi mėsuar dhe prapė se prapė festojmė edhe ne bashkė. Ajo ka marrėr shumė dhurata..."

Bravo!
Ti i sigurove vetit xhehnemin fale motres se vogel smil3dbd4e5e7563a.gif

PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.12.2011, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (JustinianI @ 25.12.2011, 16:47)
Bravo!
Ti i sigurove vetit xhehnemin fale motres se vogel  smil3dbd4e5e7563a.gif

-Tash duhet nje modifikim te i behet titullit
"Shaqiri siguron bileten per xhehnem fale motres se vogel" smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 25.12.2011, 21:06


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 26.12.2011, 01:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Nuk do habitem sikur pas tre-kater ditesh, Shaqiri te shpallet si njeri nder dijetaret me te medhenje te kohes sone smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 26.12.2011, 01:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011Hallall kjo,vec mos te lexojme se ky zbuloi futbollin looool
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio