Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shaqiri: Nuk i festoj krishtlindjet – Jam musliman, Video..
Jerenim
Postuar nė: 27.12.2011, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Po ku do ta tregoj "prapambeturin" shqiptari ja sa i ka cel syt pak dhe menjeher tregohet i "prapambetur"...


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 07.01.2012, 08:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Mbinjeriu @ 25.12.2011, 15:05)
-Xherdani,nuk do ishte keq sikur tė ndjehej mė shumė edhe si Shqiptar!

Pse? A vetėm ateist a pederast tė jetė e tė mjaftojė tė jetė shqiptar?
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 07.01.2012, 08:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (AL-KO-MA_2 @ 25.12.2011, 16:01)
ka nji fjal te urt,,,,zemren ne atdhe,,,koken ne nje vend me te sigurt,,,,i madh esht xherdani,,,,

E dinė disa se s'ka siguri e perspektivė mes shqiptarėve, ama prapė llomotitin me zili. smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio