Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MEGASKANDAL: USHT ngushllon familjen e K.Gligorov
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 04.01.2012, 03:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006 Citim (Avalon @ 03.01.2012, 23:48)
AsgjeSikurDielli dhe Snajperisti,

nga nje pije per patriotizmin tuaj, qe eshte edhe i imi, edhe i atyre qe ngushelluan, i Cusack-ut gjithsesi (per ngordhjen). Pse nga nje pije, paj nuk ben ndryshe. Se pari po tregoni qe ai paskesh qene armik i yni (dihet boterisht) e se dyti, se pasket qellim te beni hatane (qe une e deshiroj). Dmth. ne te dyja rastet jam me ju, po ne forum edhe ku jepet shpirti, ne diplomaci shkon pak me ndryshe de, mos ja nxerrni fundin tash.

Hajt mos u rafte merzi me e madhe se kjo!

smil3dbd4e4c2e742.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif


Nuk eshte patriotizem te flasish realistetin ....ore edhe Ramiz Alia vdiq si president i Shqiperis a kishte kaq shume telegrame ngushellimi nga sllavo maqedonasit??? se jemi te vdekjet dhe te ngushellimet shtetrore ?? smile5dbook45.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga AsgjeSikurDielli nė 04.01.2012, 03:45


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.01.2012, 08:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (snajperisti @ 04.01.2012, 03:28)
Nuk eshte pune diplomacie kjo po pune puthadoresh. Te kishte qene diplomaci atehere Obama do e ngushellonte familjen e Gadafit. Po te ne shqiptaret sa ma puthador te jesh aq ma shum vota fiton. Per ate kejt partite friken te bojne dicka te mire per shqiptaret se i humbin zgjedhjet. Bohem ma maqedon se maqedonet, ma katolik se papa qe ne ti votojm. A per fat te keq ne i votojm, BDI do fitoje bindshem prap ne zgjedhjet lokale vetem pse jane sherbetore te Stankos e Petkos. Ne kena probleme serioze bre, kjo nuk asht hajgare: ta ngushllojsh ni njeri qe me tankse deshi ta renoje UT-ne, ejjjj. Apo BDI qe ka lane femije pa babe, njerez invalida e me trauma. Na duhet ni psikiater o njerez se kjo asht smundje vec ma.

Ndryshojne rastet pak snajperist, edhe ti e di kete. Obama nuk jeton me libiasit ne nje shtet.

Sipas asaj qe thua ti, qenka fare lehte, mos i votoni me ata qe ua puthin doren maqedonasve pra. smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.01.2012, 08:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (AsgjeSikurDielli @ 04.01.2012, 04:44)

Nuk eshte patriotizem te flasish realistetin ....ore edhe Ramiz Alia vdiq si president i Shqiperis a kishte kaq shume telegrame ngushellimi nga sllavo maqedonasit??? se jemi te vdekjet dhe te ngushellimet shtetrore ?? smile5dbook45.gif

Ramiz Alia eshte satanizuar se pari nga vete shqiptaret lum miku. "Diktator" me smil3dbd4daabd491.gif .

Shqiptaret kane harruar se, e vetmja Shqiperia ishte qe kaloi fazen e tranzicionit pa gjakderdhje, merita te Ramiz Alise gjithsesi. Per ta pergjakur shqiperine, ishte tjeterkush i predisponuar, ndryshe nuk afirmohen vlerat "demokratike" smil3dbd4daabd491.gif. Ndoshta edhe kishte telegrame ngushellimi, po per Ramizin nuk i beri askujt pershtypje, shqiptaret vajtuan dite te tera per Zogun (se paskesh vene themelet e shqiperise moderne).

Tash besoj e kupton edhe vete dallimin mes ketij baloshit edhe Ramiz Alise. Me sa di une Gligorovi nuk u shpall kurre diktator, prandaj telegrame ngushellimi nga sllavo-maqedonet do merrnin shqiptaret sikur ne rastin e Ramizit te ishte Saliu.

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 04.01.2012, 08:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006 Citim (musa56 @ 03.01.2012, 21:19)
S'ka faj rektori ne kete rast.
Ai vetem ka zbatuar urdhrat e partise e cila e emeroi per rektor, ndonese nuk i plotesonte kushtet e nevojshme.
Keni te drjete ta akuzoni Agron Reken se pse u be rektor, aty pajtohem, ndersa per veprimet tejra nuk ka faj, sespe ato i imponohen.

Ashtu eshte,,por nuk eshte puna e Univerzitetit te beje politike,,Mundet Rektori te shpreh ngushllimet e tij por ne emer personal,,
Me kujtohen fjalet e Rektroit per depolitizim te Univerzitetit. Turp.
PM
Top
Jerenim
Postuar nė: 04.01.2012, 10:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Bash mir . ne nji menyr shum te civilizuar dhe te kulturuar e kan " uruar vdekjen e gligorovit"...


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 04.01.2012, 12:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011Ali psihopati tė ngushllon dhe Usht tė ngel noksan (mangut) nuk bėn se ska kuptim si me ju hy nė b**h shkijeve.
PM
Top
AsgjeSikurDielli
Postuar nė: 04.01.2012, 19:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1106
Antari Nr: 1128
Bashkangjitur: 10.05.2006 Citim (Avalon @ 04.01.2012, 09:38)
Ramiz Alia eshte satanizuar se pari nga vete shqiptaret lum miku. "Diktator" me smil3dbd4daabd491.gif .

Shqiptaret kane harruar se, e vetmja Shqiperia ishte qe kaloi fazen e tranzicionit pa gjakderdhje, merita te Ramiz Alise gjithsesi. Per ta pergjakur shqiperine, ishte tjeterkush i predisponuar, ndryshe nuk afirmohen vlerat "demokratike" smil3dbd4daabd491.gif. Ndoshta edhe kishte telegrame ngushellimi, po per Ramizin nuk i beri askujt pershtypje, shqiptaret vajtuan dite te tera per Zogun (se paskesh vene themelet e shqiperise moderne).

Tash besoj e kupton edhe vete dallimin mes ketij baloshit edhe Ramiz Alise. Me sa di une Gligorovi nuk u shpall kurre diktator, prandaj telegrame ngushellimi nga sllavo-maqedonet do merrnin shqiptaret sikur ne rastin e Ramizit te ishte Saliu.

smil3dbd4e4c2e742.gif

Ja fute kot tash ....Ramiz alia komunist ishte por ishte president shteti nuk ishte diktator , edhe K.G Komunist ishte edhe pastaj president shteti,edhe njeri edhe tjeteri kane bere keq ne popull,nuk e kuptoj ti shan njerin mbron tjeterin.

E din cfare mire e kane bere shteti shqiptar qe ka derguar kaq shume telegrame ngushellimi per KG sepse ashtu tregohet qe jemi shtet qe duhet te shkojm ne EU dhe se tu tregojme kulture sllaveve me dergime te telegrameve smil3dbd4e5e7563a.gif a sa per UT ne krye me Agron Reken e ka bere si institucion shteteror i takon atij smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 04.01.2012, 20:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Ju a harroni se Cervenkovski e themeloi at universitet? Pse tani kur drejtori(rektori) i atij projekt dergon telegram qenka problem?

Ani Ahmetit sa ju kish dhimt bre bre, po a nuk ishte pikrisht ki Qira prej te cilit Ahmeti nuk mundeshte te kthehet ne vendlindje?

Mir qe shkoi ky qen(Qira) uroj qe ti merr edhe kto tjert me vete, ky zberi asgje, ky ja la milloshefiqit gjith pasurin shtetrore te maqedonis(aty kishin hise dhe shqiptaret) dhe beri nej shtet ku na diskriminoi ne cdo aspekt(u dasht te behet luft kunder ktij diskriminimi me 2001) fatkeqsisht tani vazhdon diskrimini nga shqiptaret te cilet jan me te kqij se Qira me shok
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.01.2012, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (AsgjeSikurDielli @ 04.01.2012, 20:58)
Ja fute kot tash ....Ramiz alia komunist ishte por ishte president shteti nuk ishte diktator , edhe K.G Komunist ishte edhe pastaj president shteti,edhe njeri edhe tjeteri kane bere keq ne popull,nuk e kuptoj ti shan njerin mbron tjeterin.

E din cfare mire e kane bere shteti shqiptar qe ka derguar kaq shume telegrame ngushellimi per KG sepse ashtu tregohet qe jemi shtet qe duhet te shkojm ne EU dhe se tu tregojme kulture sllaveve me dergime te telegrameve smil3dbd4e5e7563a.gif a sa per UT ne krye me Agron Reken e ka bere si institucion shteteror i takon atij smil3dbd4daabd491.gif

Po ani se ja paskam fut kot une smil3dbd4daabd491.gif . Une thash shqiptaret e satanizuan, per mua nuk ka qene diktator ai, per ate eshte ne thonjeza, po per "demokratet" qe e sollen para gjyqit e ku e di une. smil3dbd4d6422f04.gif
Prandaj, per te share as qe me ka shkuar mendja, bile e kam lavderuar Ramizin, thash edhe persene, e permenda fazen e tranzicionit, apo? Edhe thash se eshte merite e Ramiz Alise, se edhe ai ka mundur te jepte urdher qe ushtria te sulmonte popullin sic bene gjithe te tjeret, prandaj nuk me del mua kurrsesi se e kam sha. E gjeja e fundit qe do beja, do ishte qe ta lavderoja Gligorovin (gjalle jo hahaha), po une vetem thash se shteti nuk e hodhi para gjyqit (ne asnje menyre dhe me asnje fjale nuk e mora ne mbrojtje).

Mos mendo qe nuk te jap te drejte ty pse je indinjuar, eshte puna se as Alise e as Agronit as palla nuk u ha. Sikurse nuk me ha mua e ty (nejse nja 3 ore kam kajt qaty hahaha)

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 04.01.2012, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009Zoti u lashte shnosh,e mos u merzitni!


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio