Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> barcolera, gruja dhe burri
loti1itali
  Postuar nė: 12.11.2006, 12:40
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 37
Antari Nr: 3576
Bashkangjitur: 25.10.2006Kishte qen niher nje grua dhe nje burre dhe i thirrin miqet e keti burrit ne nje darkk se ata po e prejn nje kafsh apo siq i themi ne posterem shkojn keta dy ,ky burri po i thot gruas se vete nuk muj me nejt une 2 dit pa ba seks me ty ajo po i thot hajt se ja bajna dyqysh ,po qysh i thot burri .thot ajo gruja qyre kur te bina me flej une nuk i dathi qerapat hiq e dije se qajjo jom une...
miqet e keti burrit i kishin pas kushte shum te keqia vete nje dhom ku flejn burrat e grate erdh koha me flejt ,flejten te gjith u qu ky burri po i prek ne kemb kush ka qerapa e me ne fund e gjeti e i hypi e kryjti ate te veten ai te nesermen u qu dhe po i thot gruas te kom kenaq pram ajo ja ktheu mu jo valla,po i thot ky poo kush ka pas qorap math prma ajo i a ktheu nana valla se ajo nanen e kish pas te paralizuar ajo mos muj me fol as me livrit ky nga tuta se mos vjehrra e dis se osht kan ky dhe u qu don me ec ne shpi miqet ishin qu me pre postermen para sabahit vetem per kete dhe ky ju tha eca o miq ata po i thon rrim dhanderr se per ty po e prej postermen ky ja ktheu skom kohe ata po i thoj a dhander po qna qive nane ky ju tha eeeeeee valla skom qka mi ba pse nuk i ka dath qorapat ajo e miqet i kan than ne kuptimin qe kishe veq na shtine me pree posterem e nuk po rrin me ne fund e muren vesh qka ka ndodh......l..o....t..i..

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio