Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njė puthje kosovare nė New York
ßina
Postuar nė: 06.01.2012, 14:42
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Njė puthje kosovare nė New York

Fotografi e jashtme

Nga Express | 06 Janar 2012 12:13

Polici “hot” nga Kosova, e puth aktoren “hot” nė New York.

Ėshtė njė puthje qė shumė djem e ėndėrrojnė, por ja qė polici fatlum, Bekim Beqaj, arriti qė t’ia japė njė puthje aktores sė njohur nė vigjilje tė ndėrrimit tė motmotėve, pasi i ishte pėrgjigjur pyetjes: “Kush nga ju do tė dėshironte tė puthte aktoren Jenny McCarthy?”.

Pėrderisa tė gjithė hezituan, kėshtu nuk mendoi Bekimi, 26 vjeēar, i cili, pa njė pa dy, doli nė skenė dhe e puthi aktoren e njohur.

“Kush nuk do tė dėshironte!”, u pėrgjigj polici kur persona tė njohur pėrfshirė edhe Dick Clarck dhe Ryan Seacrest dėshtuan qė t’ia japin puthjen aktores, para tij.

Kur ora shėnonte gati pak para mesnatės, McCarthy e shikoi vetėn nė duart e njė polici, madje edhe e pėlqeu kėtė puthje dhe e shikoi si fillim tė mbarė tė 2012-ės.

“Ajo ra nė duart e mia dhe ne u pėrqafuam”, tha Beqaj pėr “Daily News” tė hėnėn. “Mendova se duhet ta bėj kėtė vetėm nė faqe, por ishte njė puthje dashurie, pra nė buzė”.

Puthja e nxehtė kishte zgjatur mė shumė se 15 sekonda, me McCarthyin qė e gjet vetėn nė buzėt e policit Beqaj. “Me ēfarė note do ta vlerėsoje puthjen time?”, e pyeti policin Beqaj, McCarthy. “Absolutisht me 10-she”, u pėrgjigj ai.

“A i vėrejte fishekzjarrėt, sepse unė jo”, e pyeti pėrsėri McCarthy. “Nuk pashė fishekzjarrė, por mendoj se ju m’i ndezėt disa fishekzjarrė nė kokė”, u pėrgjigj polici.

Beqaj ka thėnė pėr gazetėn se telefoni i tij nuk ndalonte se cingėruari nga shokėt dhe familjarėt pėr kėtė akt tė tij prej Romeo. Madje, tani ai ėshtė bėrė i njohur nė rrethinė tė NYC dhe tek kolegėt, tė cilėt kanė postuar edhe foto tė tij. Mos u gėnjeni, ky polic ėshtė edhe bukurosh, thonė komentet e lexuesve.

Pėr kėtė ka folur edhe zėdhėnėsi i policisė sė New Yorkut, Paul Browne qė ka thėnė se polici Beqaj nuk ėshtė nė ujėra tė nxehta vetėm pse dha njė puthje tė vogėl qė u transmetua drejtpėrdrejtė.

“Tė gjithė policėt afėr saj do tė ndiheshin tė joshur, aq mė pak nė vigjilje tė Vitit tė Ri”, tha Browne. Beqaj ndihet i qetė me famėn e re, qė mori nga njė aktore e famshme. “Jam beqar dhe t’ju them tė drejtėn nuk mė bėn edhe aq nėse tė tjerėt e dinė kėtė”, tha ai.

Pėr puthjen ka folur edhe McCarthy nė emisionin e sė hėnės “Today”, ku ka thėnė se djaloshi ndoshta nuk ka vdekur ende nga puthja e saj. Gjatė kėtij emisioni ajo pati njė mesazh pėr policin e saj favorit. “Nėse ai me dėgjon, do t’i lutesha qė tė me mbante mė fort herėn tjetėr”, tha ajo. “Mendoj se ishte shumė i bukur dhe shumė i ėmbėl. Mė pėlqeu puthja”, shtoi McCarthy.

http://video.today.msnbc.msn.com/today/45846697#45846697


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
ßina
Postuar nė: 06.01.2012, 14:52
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009President i shtetforumit Babrekes, ndrro profesionin, mos i rrej mikeshat qe je ilaq per kokedhembje, po bonu polic. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 19:07
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Si loqke koka ky polici. smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 06.01.2012, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (packs @ 06.01.2012, 20:07)
Si loqke koka ky polici. smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

veq mos thuj qe ke tu than qysh nuk isha ne vend te ksaj shemtie smil4a8acea04e4b2.gif se mu qajo mendje me shkoj smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 06.01.2012, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 17998
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Qfar kohe,mu krenu me idiotsira


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 22:10
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (kosova_rja @ 06.01.2012, 20:15)
veq mos thuj qe ke tu than qysh nuk isha ne vend te ksaj shemtie smil4a8acea04e4b2.gif se mu qajo mendje me shkoj smil3dbd4e5e7563a.gif

O sen s'po shoh une vec kete policin o daj smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 22:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Qysh po ja rrehin nalt do njerez hej smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A me besu a?


P.S. - Titulli i temes nuk ben, prek ne Nacionalizem, duhet patjeter te ndryshohet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Avalon nė 06.01.2012, 22:13
PM
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 22:38
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Avalon @ 06.01.2012, 23:12)
Qysh po ja rrehin nalt do njerez hej smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A me besu a?


P.S. - Titulli i temes nuk ben, prek ne Nacionalizem, duhet patjeter te ndryshohet smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahhaa, prek ne nacionalizem. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 06.01.2012, 23:04
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (packs @ 06.01.2012, 20:07)
Si loqke koka ky polici. smil4a8acf4d179b2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Packs nese dikush te ka thane qe nuk shije, dije qe te ka rrejt edhe ta paska inati, se paske shije qe cke me te. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 07.01.2012, 02:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008Ncncnc s'i s'keni pak respekt!

Amerikant e bon shtet Kosoven, . . smil4a8acf4d179b2.gif ...


Ah more Bekim Beqari qysh mete n'der t'shpis, prrall n'Gjakove i'e ba...!


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 07.01.2012, 07:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011I pata thene Bekimit ruaju se nata (sidomos e senes s're) s'ka ispat smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio