Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Thaēi mbetet nė listėn e zezė tė SHBA-ve
ekselenca
Postuar nė: 06.01.2012, 19:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 944
Antari Nr: 23061
Bashkangjitur: 30.07.2009ideri i PDSH-sė ėshtė figura politike mė e njohur qė gjendet nė listėn e zezė tė amerikanėve. Ai dhe Lube Boshkovski janė liderėt e vetėm partiak, qė kanė problem tė hyjnė nė SHBA dhe i kanė tė ngrira llogaritė bankare nė bankat amerikane.
Pėrveē kėtyre dyve, nga figurat e tjera tė njohura politike, me masat e parashikuara pėr tė stabilizuar Ballkanin perėndimor, ėshtė I pėrfshirė edhe deputeti i BDI-sė, Xhevat Ademi. Nė listėn e zezė botėrore qė herėt nė mėngjes e shpalli Departamenti i Financave i SHBA-ve, gjenden 13 shtetas tė Maqedonisė.
Numri mė i madh i tyre janė komandantė tė ish-UĒK-sė dhe politikanė karriera politike e tė cilėve ka mbaruar apo ėshtė nė pėrfundim e sipėr, si Kastriot Haxhirexha, Nevzat Halili dhe Daut Rexhepi-Leka. Pėr ta administrata amerikane ende konsideron se janė kėrcėnim pėr rajonin, janė tė pėrfshirė nė ndihmėn dhe mbėshtetjen e dhunės ekstreme nė Maqedoni dhe pengojnė zbatimin e Marrėveshjes sė Ohrit.|Albtime|
Fotografi e jashtme
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Ke kah m'lshon zemra, thash mos Hashimi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 06.01.2012, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Avalon @ 06.01.2012, 22:06)
Ke kah m'lshon zemra, thash mos Hashimi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (Happy_Soldier @ 06.01.2012, 22:14)
smile5u87yu45y.gif

Kqyre xhelozin, cka t'kam faj more une qe Albini eshte ne ate liste. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif flladitu
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 06.01.2012, 21:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (Avalon @ 06.01.2012, 22:22)
Kqyre xhelozin, cka t'kam faj more une qe Albini eshte ne ate liste. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif flladitu

Jo Albini s'osht ne at list, por kta po tuten me bo me Shku Albini atje bo vaki qat Occupy Wall Street e bon hala ma masive. E sdojn kta nje i huj mu bo ma i njofshem se Coca Cola ...


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 21:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (Happy_Soldier @ 06.01.2012, 22:23)
Jo Albini s'osht ne at list, por kta po tuten me bo me Shku Albini atje bo vaki qat Occupy Wall Street e bon hala ma masive. E sdojn kta nje i huj mu bo ma i njofshem se Coca Cola ...

O t'kuptoj, sinqerisht, po Albini vete i ka fajet. I kish pa vlu gjaku edhe e kish qit fjalen qe, me 5 leke e sheh ameriken. Tash per qata nuk po i japin vize smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 21:29
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Avalon @ 06.01.2012, 22:06)
Ke kah m'lshon zemra, thash mos Hashimi smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Edhe mu. Thash prej kurshi keshtu kur Hashimi o ma i nalt se Leon Paneta n'SHBA. smil3dbd4daabd491.gifP.S.

Shkruhet SHBA-se, jo SHBA-ve. Kjo vlene per gazetaret e ketij portali a ca eshte ky.

Shtetet e Bashkuara te Amerikes, ne fund SE

Shtetet e Bashkuara te AmerikaVE.

Faleminderit. smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 06.01.2012, 22:29)
Edhe mu. Thash prej kurshi keshtu kur Hashimi o ma i nalt se Leon Paneta n'SHBA. smil3dbd4daabd491.gifSonte pshtum, ama per cdo rast a shkojme me mire te ndonje kardiolog? Cka po thu? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 21:48
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Avalon @ 06.01.2012, 22:37)
Sonte pshtum, ama per cdo rast a shkojme me mire te ndonje kardiolog? Cka po thu? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Tjetren here po. Nuk mundem me duru keshtu une gjithe. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 06.01.2012, 21:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 06.01.2012, 22:48)
Tjetren here po. Nuk mundem me duru keshtu une gjithe. smil3dbd4daabd491.gif

Jo nese vazhdon keshtu me keso lajmesh "rrenqethese" m'duhet me shku te gjinekologu smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 07.01.2012, 02:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008I vshtire eshte ky, ,,, potencen qe ka, e dergon Belen me nje kont policolor t'bardh drejt e n'ambasad.....t'shofsh listen - qe edhe bora do t'ia kishte ziline- smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio