Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> zėnė frymėn nė shtėpi pėr ta pėrdhunuar, i rrahin
ekselenca
Postuar nė: 06.01.2012, 20:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 944
Antari Nr: 23061
Bashkangjitur: 30.07.2009Durrės, 6 janar 2012, NOA- Dy djem nga qyteti i Durrėsit janė shpallur nė kėrkim pasi kanė tentuar tė pėrdhunojnė njė vajzė nė banesėn e saj duke pėrfituar nga mungesa e tė afėrmve.

Burime zyrtare nga policia e Durrėsit thanė pėr agjencinė e lajmeve NOA.al, se 33 vjeēari Martin Prenga dhe 23 vjeēari Agustin Shkurti qė tė dy banues nė Durrės janė dėnuar nga Gjykata e kėtij qyteti me “Arrest me burg” pėr veprėn penale tė marrėdhėnieve seksuale me dhunė me tė rritura nė bashkėpunim, mbetur nė tentativė.

Mėsohet se dy tė rinjtė nė mesin e ditės, nė lagjen nr.15 tė qytetit bregdetar kanė hyrė nė banesėn e saj dhe kanė tentuar tė pėrdhunojnė njė 23 vjeēare.

Sipas policisė thuhet se vajza ka shpėtuar nga synimi dashakeqės i dy agresorėve ėshtė ndėrprerė pasi ka ndėrhyrė i ati i vajzės i cili ėshtė kthyer befas nė shtėpi.

Por edhe pse ka qenė nė shtėpinė e tij dhe ka mbrojtur tė bijėn agresorėt nuk kanė ngurruar tė godasin edhe kėtė tė fundit me grushte pėr tu larguar mė pas nė drejtim tė paditur.

a.y/NOAFotografi e jashtme
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio