Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Xhelozia mes meshkujve?!
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 22:18
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008O njerez, eshte nje djal ne Prishtine qe ma kall daten, kalendarin e krejt keto sendet. Ama kjo ka pak rendesi.

Rendesi ka qe sa here e shoh ate djalin une baj hajgare edhe kur jam ne kafe me shokte e mi ju them: o kuku, kqyre ky i miri, o kuku e cishtu sende.

Ama i kam verejte qe shokte e mi gjithe me thojne: ec bre hiqu ketij pederri, pederri qe te koka, cysh te pelqejne do cisi tipa, etjere.

Une ma shume po e shoh kete si xhelozi mes djemve, jo qe lidhet dicka drejteperdrejt me mua, ama pse une jam e gatshme shokte e mi me i degju kur flasin per femra edhe nuk them se jane lezbike smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4daabd491.gif ose nuk shprehi dicka xhelozi cishtu.

O njerez, meshkuj, ju ishi shume xheloz ndermjet veti more.
Nese s'jeni, une jam e gatshme me ndryshu mendim. Ama jeni. smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 06.01.2012, 22:22
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (packs @ 06.01.2012, 23:18)

O njerez, meshkuj, ju ishi shume xheloz ndermjet veti more.
Nese s'jeni, une jam e gatshme me ndryshu mendim. Ama jeni. smil3dbd4e5e7563a.gifNese janė konkurent shfaqet xhelozia dhe fillojne bisedat e tilla, nese s'jane atehere sbesoj se ka xhelozi aty po veq e shprehin nje mendim te thjeshte :) Ose e qellojne!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 22:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (r.mislimi @ 06.01.2012, 23:22)
Nese janė konkurent shfaqet xhelozia dhe fillojne bisedat e tilla, nese s'jane atehere sbesoj se ka xhelozi aty po veq e shprehin nje mendim te thjeshte :) Ose e qellojne!

Sot ishte hera e pare qe ju thash shokeve te mi per kete ceshtje ama asnjeri nuk me dha pergjigje te sinqerte.

Kapen per disa sende shume qesharake dhe kjo me shtyni me mendu qe ju meshkujt jeni dyftyresha me falni a.

Une psh. xhelozoj femrat kur jane te veshura mire ose kane nje ēante qe do doja ta kem edhe une, vec pse jane te bukura kurre.


smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 06.01.2012, 22:31
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (packs @ 06.01.2012, 23:27)
Sot ishte hera e pare qe ju thash shokeve te mi per kete ceshtje ama asnjeri nuk me dha pergjigje te sinqerte.

Kapen per disa sende shume qesharake dhe kjo me shtyni me mendu qe ju meshkujt jeni dyftyresha me falni a.

Une psh. xhelozoj femrat kur jane te veshura mire ose kane nje ēante qe do doja ta kem edhe une, vec pse jane te bukura kurre.


smil3dbd4e5e7563a.gif

Se di kush kane qene ato shoket e tu :) Shihi mos ta kan fug merakun ty e xhelzojne pse do shkosh me ate shpicin :P heheh


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
packs
Postuar nė: 06.01.2012, 22:37
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (r.mislimi @ 06.01.2012, 23:31)
Se di kush kane qene ato shoket e tu :) Shihi mos ta kan fug merakun ty e xhelzojne pse do shkosh me ate shpicin :P heheh

Nuk e di cka eshte shpici dhe fugi ama e kuptova me duket cka the. Jo, hic nuk me kane marak mu se jane njerez qe i njoh 5 vjet e ma gjate. Me kane deri tash isha ba gjyshe me ndonjanin. smil3dbd4daabd491.gif

Nejse. Mendimi jem eshte qe ju djemte kishi xhelozi te smune ndermjet veti.

Ti thuash njerit pederr e keso sendesh pa bigari hak. smil4a8acea04e4b2.gif Ketu eshte ne pytje thjesht xhelozia e cila ju han perbrenda. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Harith
Postuar nė: 06.01.2012, 23:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Smendoj qe munem me thon qe ka xhelozi ndaj ni pederi, ndaj nai bali, ndaj nai papaku etj etj


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 06.01.2012, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (packs @ 06.01.2012, 23:37)
Nuk e di cka eshte shpici dhe fugi ama e kuptova me duket cka the. Jo, hic nuk me kane marak mu se jane njerez qe i njoh 5 vjet e ma gjate. Me kane deri tash isha ba gjyshe me ndonjanin. smil3dbd4daabd491.gif

Nejse. Mendimi jem eshte qe ju djemte kishi xhelozi te smune ndermjet veti.

Ti thuash njerit pederr e keso sendesh pa bigari hak.  smil4a8acea04e4b2.gif Ketu eshte ne pytje thjesht xhelozia e cila ju han perbrenda. smil3dbd4daabd491.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

ata shokt e tu konkan qyqana , spaskan pas guxim met mashtrue (propozu), as me provue bile ":) smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga FLAMUR_07 nė 06.01.2012, 23:15


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
ßina
Postuar nė: 06.01.2012, 23:14
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Mashkujt jane xheloza oj Packs nuk zgjedhin mes kujt kryesorja ne gjak e kane xhelozine, se keta dojne me qene "na jemi na" edhe kurkush tjeter, ti edhe me thane qy sa i mire kali keta kane me tha po qfare miri bre, a din qe ai bon hihiiihi, me thane qy sa i mire viqi keta kane me thane po qfare miri a e din qe e ka nanen lope, gjith ni arsye e kane per me xhelozu. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
hey
Postuar nė: 06.01.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (packs @ 06.01.2012, 23:18)
O njerez, eshte nje djal ne Prishtine qe ma kall daten, kalendarin e krejt keto sendet. Ama kjo ka pak rendesi.

Rendesi ka qe sa here e shoh ate djalin une baj hajgare edhe kur jam ne kafe me shokte e mi ju them: o kuku, kqyre ky i miri, o kuku e cishtu sende.

Ama i kam verejte qe shokte e mi gjithe me thojne: ec bre hiqu ketij pederri, pederri qe te koka, cysh te pelqejne do cisi tipa, etjere.

Une ma shume po e shoh kete si xhelozi mes djemve, jo qe lidhet dicka drejteperdrejt me mua, ama pse une jam e gatshme shokte e mi me i degju kur flasin per femra edhe nuk them se jane lezbike smil3dbd4e1748cc9.gif  smil3dbd4daabd491.gif ose nuk shprehi dicka xhelozi cishtu.

O njerez, meshkuj, ju ishi shume xheloz ndermjet veti more.
Nese s'jeni, une jam e gatshme me ndryshu mendim. Ama jeni.  smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme

packs, mendoj qe Ramiu ka te drejte. Fakti qe ti i njeh 5 vjet nuk d.m.th. se ata njerez nuk duan dicka prej teje. Ja po te tregoj rast konkret.
Nje shoqe kur me tregonte se ka simpati ndaj dikujt, une gjithmone e ndryshoja kahjen e bisedes por pa e ofenduar ate dikushin. :) Kjo ka ndodhur gjithmone, ama bash gjithmone dhe ajo nuk verejti asgje. Ndersa une e konsideroja si "me shume se shoqe".
Ndersa nje shoqe tjeter kur me tregonte per ndonje simpati, une nese e njihja i jepja keshilla se si te veproje, e nese nuk e njihja, interesohesha per te dhe ja ofroja ne "pjate" tere dosjen per ate njeri.
Mendoj se dallimi eshte evident. smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga hey nė 06.01.2012, 23:17
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 06.01.2012, 23:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009bla blla blla kishe po thu diqka,,pse spo kallxojsh qe vet ki thon qe tpelqejn djem qe jon te lindun ne mujn e 7 ksi tpa vakt e so ktu puna xhelozis po ta dojm tmiren se ti sa per mu theje qafen ku tdojsh,,neser ju thom tonve qa ki thon qtu


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
ßina
Postuar nė: 06.01.2012, 23:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (MeeLot @ 07.01.2012, 00:24)
bla blla blla kishe po thu diqka,,pse spo kallxojsh qe vet ki thon qe tpelqejn djem qe jon te lindun ne mujn e 7 ksi tpa vakt e so ktu puna xhelozis po ta dojm tmiren se ti sa per mu theje qafen ku tdojsh,,neser ju thom tonve qa ki thon qtu

Tipat qe lindin para kohes jane intelegjenta, kete e ka vertetu edhe shkenca, nuk ka faj Packs qe po i dojka. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 07.01.2012, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (packs @ 06.01.2012, 23:18)
O njerez, eshte nje djal ne Prishtine qe ma kall daten, kalendarin e krejt keto sendet. Ama kjo ka pak rendesi.

Rendesi ka qe sa here e shoh ate djalin une baj hajgare edhe kur jam ne kafe me shokte e mi ju them: o kuku, kqyre ky i miri, o kuku e cishtu sende.

Ama i kam verejte qe shokte e mi gjithe me thojne: ec bre hiqu ketij pederri, pederri qe te koka, cysh te pelqejne do cisi tipa, etjere.

Une ma shume po e shoh kete si xhelozi mes djemve, jo qe lidhet dicka drejteperdrejt me mua, ama pse une jam e gatshme shokte e mi me i degju kur flasin per femra edhe nuk them se jane lezbike smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4daabd491.gif ose nuk shprehi dicka xhelozi cishtu.

O njerez, meshkuj, ju ishi shume xheloz ndermjet veti more.
Nese s'jeni, une jam e gatshme me ndryshu mendim. Ama jeni. smil3dbd4e5e7563a.gif


Fotografi e jashtme

Shum mire i testojke ti djemt! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

P.s mi kan be kto fora edhe mua koleget,por jam pajtuar me mendimin e tyre,ngase edhe kur skishin te drejte,ma mir me ju then cashtu eshte se mapa nuk duroheshin.. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 07.01.2012, 01:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Sapo e deshmova qe sjam xheloz smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.01.2012, 18:51
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Strider @ 07.01.2012, 01:04)
Shum mire i testojke ti djemt! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Asnjehere s'me paska shku mendja per kete kendveshtrim. smil3dbd4daabd491.gif T'baj be nuk jam provokuese. smil3dbd4e1748cc9.gif
----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.01.2012, 18:52
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (ßina @ 07.01.2012, 00:14)
Mashkujt jane xheloza oj Packs nuk zgjedhin mes kujt kryesorja ne gjak e kane xhelozine, se keta dojne me qene "na jemi na" edhe kurkush tjeter, ti edhe me thane qy sa i mire kali keta kane me tha po qfare miri bre, a din qe ai bon hihiiihi, me thane qy sa i mire viqi keta kane me thane po qfare miri a e din qe e ka nanen lope, gjith ni arsye e kane per me xhelozu. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif E dine edhe ata, por nuk e pranojne. smil3dbd4daabd491.gif


 Citim

MeeLot Postuar nė 07.01.2012, 00:24
  bla blla blla


BLLA BLLA BLLA.----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio