Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sa keni besim tek Parlamenti i Studenteve te UP'se
r.mislimi
Postuar nė: 20.02.2006, 15:59
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Sa keni besim tek Parlamenti i Studenteve te UP'se, per te cilin do te votohet me 8 mars.

Universiteti i Prishtines ka parapare qe me date 8 mars te mbaje zgjdhjet per Parlamentin e Studenteve.

Ne gare jane futur shuem organizata studentore te cilat metojne te zejne sa me shume vende ne kete organ. Nga Parlamenti do te dalin 7 studente te cilet do ta perfaqesojne tere komunitetin studentor ne Senatin e UP'se. Sa mendoni qe organizatat studentore, perkatesisht drejtuesit e tyre, do t'i perfaqesojne denjesisht interesat e studenteve dhe a do te dilni en zgjedhje me 8 mars?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
USSH-UP
Postuar nė: 20.02.2006, 17:16
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005Une mendoj se rezultatet do jen keshtu tė Organizatave Studentore:

USSH / Unioni i Studentėve Shqiptarė 30%
UPSK / Unioni i Pavarur i Studentėve tė Kosovesė 25%
UPSUP / Unioni i Pavarur i Studentėve tė UP-sė 24 %
LSR / Lsita Studentore Reforma 10 %
ORS / Organizata e Re Studentore 10 %
PS / Paqja Studentore 1 %


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio