Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Topalli mund tė zgjidhet presidente
ekselenca
Postuar nė: 09.01.2012, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 944
Antari Nr: 23061
Bashkangjitur: 30.07.2009Edmond Spaho, kryetar i Komisionit tė Ekonomisė nė Kuvendin e Shqipėrisė dhe deputet i Partisė Demokratike (PD), ka thėnė se kryetarja e Kuvendit tė Shqipėrisė, Jozefina Topalli i ka tė gjitha mundėsitė dhe mbėshtetjen pėr t'u zgjedhur presidente e Shqipėrisė nė muajin korrik.
Ai shprehet se do tė jetė forca kryesore e pozitės, ajo qė do tė zgjedhė presidentin e Shqipėrisė, ndėrkohė qė pėrjashton mundėsinė qė PD-ja tė mbėshtesė ish kryeministrin e socialistėve, Fatos Nano.
“Nano, pavarėsisht se ėshtė njė politikan me eksperiencė, pėr arsye qė dihen, nuk mund tė mbėshtetėt nga PD dhe aq mė pak tė jetė kandidat i saj pėr postin e presidentit", citohet tė ketė thėnė Spaho.
Lidhur me debatin e fundit kushtetues pėr zgjedhjen e presidentit, deputeti Spaho tha se ai do tė zgjidhet vetėm pas raundit tė tretė, ku sipas ligjit themeltar duhen 71 vota.
I pyetur nėse Bamir Topi e ka ende tė hapur derėn nė Partinė Demokratike (PD), Spaho theksoi: “Mė duket se presidenti i ka dhėnė pėrgjigje vetė me raportet qė ka krijuar me PD-nė gjatė ushtrimit tė mandatit tė tij, me qėndrimin qė mbajti gjatė sulmit tė armatosur tė opozitės ndaj kryeministrisė nė datėn 21 janar, si dhe me votimin pėr Edi Ramėn mė 8 maj 2011”.Fotografi e jashtme
PM
Top
POLAT@LEMDAR
Postuar nė: 09.01.2012, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 526
Antari Nr: 24216
Bashkangjitur: 11.01.2010Do e marin boten ne dore gjinia e bute! smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur mbizotron injoranca, mendja as nuk vjen parasysh!
PM
Top
alboholic
Postuar nė: 09.01.2012, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (POLAT@LEMDAR @ 09.01.2012, 20:10)
Do e marin boten ne dore gjinia e bute! smil3dbd4e5e7563a.gif

Ani pra cka te keqe
edhe shqipria edhe Kosova me Presidente
spaku sdo mund te shkojn neper partyt e Berluskonit te bojn naj skandal


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top
beva72
Postuar nė: 10.01.2012, 07:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 404
Antari Nr: 25873
Bashkangjitur: 01.01.2011Aty ku nuk ka burra ,normalisht qe pushtetin do e marin grate smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Ne mungese te luanit ,edhe majmuni behet mbret
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.01.2012, 15:14
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Cka ju ka kape panika more? Go Topalli, vec next. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gifFlm per tagg smil3dbd4dbc14f3f.gif
Sps vec next a.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 10.01.2012, 16:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Edhe ket e ben Sala, mos o Sali mos.. smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio