Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lexoni shkrimet nese nuk pritoni
Flori Bruqi
Postuar nė: 12.11.2006, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 278
Antari Nr: 3300
Bashkangjitur: 12.10.2006Lexoni shkrimet e bashkepuntorit te webit http://studentet.info ne webin virtual kanadez www.dervina.com
Klikoni:

http://dervina.com/?sherbimi=lajme&lajmi=2347-2663:340

si dhe shkrimet e ndyuardurshme ne webat:

http://floart-press.blogspot.com
http://flori-press.blogspot.com
http://floart.blogspot.com
http://shqip.dk
http://www.frosina.org

Mire mbetshi,sinqerisht i juaji:Flori Bruqi
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio