Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Realizon pikturė nė mė pak se 1 minutė
Anika
Postuar nė: 14.01.2012, 21:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Realizon pikturė nė mė pak se 1 minutė (VIDEO)

Ky ėshtė njė artist “rruge” por aftėsitė e tij janė tė jashtėzakonshme. Piktori qė punon vetėm me gishta arrin tė realizojė njė vepėr nė mė pak se njė minutė dhe nė fakt nuk bėhet fjalė pėr ndonjė punim abstrakt por njė tė ndėrlikuar.

Kjo gjė dėshmohen nė njė video tė hedhur nė YouTube. Megjithėse ai nuk shihet nė video besohet se artisti ėshtė Fabien Gaete Maureira nga Santiago, Kili.

Ky artist ka edhe njė blog ku tregon punimet e veta. /albeu.com/


Shihni videon:
http://www.youtube.com/watch?v=pGJCBGhyO7o...player_embedded

----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 14.01.2012, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Fenomenale!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 15.01.2012, 00:43
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Art i gjalla ,shum me pelqu edhe pse per mua BOb Ros ngelet i pa zavendesuar .


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio