Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Buka, spekulimet qė fshihen pas saj
ßina
Postuar nė: 17.01.2012, 18:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (packs @ 17.01.2012, 19:34)
Picen a e shtin ne buke? smil3dbd4daabd491.gif

O njerez, paguaj 200 euro citash (ama brenda 20 sekondave) me pase nje cope buke te shpise me nje cope djath brenda.

Hajde..200 euro, dreqi ta haje.  smil3dbd4daabd491.gif

Gratis i ke, veq djathin shtine vete ne buke se nuk pata kohe:
Fotografi e jashtme
Fotografi e jashtme
Fotografi e jashtme smil3dbd4d4e4c4f2.gif

JU BEFTE MIRE.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 17.01.2012, 19:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 17.01.2012, 18:30)
Cfare te shitni more, prej te dieles deri sot per dite po shkoj ne katun vec per buke, seriozisht. M'kane ardhe te hunda cito hamburgera, pica, bureka, sallata , donera blla blla. Keshtu qe kam vendose me shku ne shpi me hanger te pakten nje here ne dite edhe ate guess why? Vec per BUKEN e shpise, keshtu qe ju lutem ndalni sHpekullimet per buken.

Turp te keni smil3dbd4daabd491.gif

Lufta e fundit solli shume ndryshime o jaran (t'kujtoj edhe une kishe je djale) smil3dbd4daabd491.gif .

As nuk ka uje, as rryme, as pare as turp. Ku me ta marre une turpin ty? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A do patetizem? smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Anika
Postuar nė: 17.01.2012, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010Artikull shumė interesant dhe dobiprurės, mė pėlqeu shumė.

Dhe edhe unė e dua shumė bukėn e shtėpisė, por nuk e kemi nė dispozicion fatkeqsisht pėrpos ndonjėherė vikendeve?!

Pėrndryshe shumė e dua bukėn e zezė me arra, apo lajthi, ėshtė shumė e shijshme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Anika nė 17.01.2012, 19:27


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
packs
Postuar nė: 17.01.2012, 19:28
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Avalon @ 17.01.2012, 20:16)
Lufta e fundit solli shume ndryshime o jaran (t'kujtoj edhe une kishe je djale) smil3dbd4daabd491.gif .

As nuk ka uje, as rryme, as pare as turp. Ku me ta marre une turpin ty? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

A do patetizem? smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hahahahuauhauhauhauhaahuuhahahahahahahah ca kam hjeke ne fillim ne forum, krejt mendojshin se jam djale. Nuk e di cka ju ka asocu "packs" ndoshta me 2 Pacun. smil3dbd4daabd491.gif Po une ma shume e du Notorios BIG.


E jaran, rrini larg bukes ju baj thirrje. Me m'lute citash per shembull a e don nje hamburger a nje interviste me Obamen, une e dua natyrisht nje hamburger miq.
smil3dbd4daabd491.gif

Krejt i mbaj une, me turp, me pare, me rryme me krejt. smil3dbd4e5e7563a.gif


p.s.ßina, thank's for putting as terrpia.
Faleminderit qe na shtine terrpine. smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 22.01.2012, 17:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (packs @ 17.01.2012, 20:28)


ßina, thank's for putting as terrpia.
Faleminderit qe na shtine terrpine. smil3dbd4e1748cc9.gif smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Prodhim Vendor - haj shlire. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A ke harru qysh na puttinge (shtine) terrpine nihere me persheshin me buke te kollomojt, une kta kur nuk ta harroj. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 22.01.2012, 18:10
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (ßina @ 22.01.2012, 18:27)
smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Prodhim Vendor - haj shlire. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A ke harru qysh na puttinge (shtine) terrpine nihere me persheshin me buke te kollomojt, une kta kur nuk ta harroj. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4daabd491.gif

Hahahahahahahahahahaha, ani qe ma ktheve tash, mos ma permend ma.
Shqiptari 100 here " a te kujtohet..." smil3dbd4daabd491.gif


smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 22.01.2012, 18:17
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (packs @ 22.01.2012, 19:10)
Hahahahahahahahahahaha, ani qe ma ktheve tash, mos ma permend ma.
Shqiptari 100 here " a te kujtohet..." smil3dbd4daabd491.gif


smil3dbd4e5e7563a.gif

hahahahaha

Jo per sivjet u kry, e per vitin tjeter te kqyrim. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio