Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ledri Vulaj duke u masturbuar ( me dorė) -VIDEO
Lexo
Postuar nė: 23.01.2012, 12:21
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Ka pėrfunduar nė youtube njė video e reperit tė njo hur tė grupit Skillz, Ledri Vulaj. Video e cila zgjat pėrreth gjashtė minuta tregon reperin duke u masturbuar. Video ėshtė regjistruar nga njė laptop. Kuptohet qartė qė Vula, ka qenė duke komunikuar nė chat me njė person tjetėr, qė siē mund tė mendohet ka qenė vajzė. Tema e diskutimit nuk ėshtė nevoja tė shpjegohet sepse kuptohet qartė se ka pasur kontekst seksual. Nė fillim nė video duket qartė fytyra e djaloshit simpatik nga Prishtina, por gjėrat kanė shkuar vėrtet larg. Nė minutėn e dytė tė videos jepet njė pamje e qartė e tij duke masturbuar. Ledri ėshtė njė prej meshkujve mė tėrheqės tė show biz- it shqiptar. Ai ka reputacionin e njė “Heartbreaker” dhe mesa duket videoja qė pėrfundoi nė rrjet duket se ėshtė njė hakmarrje e pastėr e njė prej ish- femrave me tė cilat Ledri ka pasur lidhje romantike ose seksuale. Duhet thėnė se videoja ėshtė zhdukur nga rrjeti mė i madh i videove nė internet, brenda pak minutash dhe siē duket qartė nga fotot ata qė e kanė parė kanė qenė tė paktė nė numėr.

Fotografi e jashtme

LIDHJET ME PERSONAZHE TĖ NJOHUR

25- vjeēari Ledri Vula qė nė momentin e parė tė shfaqjes nė ekran mė shumė se pėr aftėsitė e tij profesionale u vlerėsua pėr pamjen e tij tė jashtme dhe rrjedhimisht dhe pėr lidhjet e tij tė shumta romantike me femra. Disa prej femrave me tė cilat ka pasur histori romantike Ledri Vulaj, janė edhe personazhe tė njohur tė show bizit shqiptar. Ėshtė konfirmuar lidhja e tij me kėngėtaren shkupiane Tuna, me tė cilėn ka pasur njė histori dashurie para se Tuna tė njihej me ish- bashvitit, thuhet se Dafina dhe Ledri janė parė duke dalė nga i njėjti hotel ku mendohet se ēifti ka kaluar momente tė nxehta dashurie qė pėr fat tė mirė nuk kanė pėrfunduar nė rrjet si videoja e masturbimit tė Ledrit. Videokasetat seksuale tė Kim Kardashian nė publikuara nė vitin 2007 e ngritėn karrierėn profesionale tė Kardashian nė njė nivel qė as ajo vetė nuk do ta kishte imagjinuar. Njerėzit e famshėm mund tė akuzojnė median pėr publikimin e videokasetave seksuale pa miratimin e tyre dhe nė kėtė mėnyrė mund tė pėrfitojnė famėn si dhe dėmshpėrblime. Fenomeni ėshtė kaq shumė i pėrhapur pėr shkak tė lehtėsirave qė ka sjellė zhvillimi i teknologjisė. Videoja intime e Ledri Vulaj nuk ėshtė absolutisht njė fenomen pėr t’u paragjykuar pėr sa kohė qė Ledri ka qenė nė intimitetin e tij dhe gjithashtu nuk ka qenė nė dijeni tė publikimit tė videos. Herė tė tjera, shumė personazhe tė njohur, qėllimisht kanė lanēuar vetė video tė tilla pėr tė fituar famė tė shpejtė. Edhe personazhe tė tjerė janė pėrfolur pėr video seksuale por asnjėra prej tyre nuk ka mundur tė vėrtetohet pėr shkak tė cilėsisė sė dobėt tė pamjeve tė xhiruara. Ndėrkaq, edhe videoja ku Ledri Vula shfaqet duke masturbuar ėshtė e dyshimtė pėr shkak tė cilėsisė jo tė mirė tė videos.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio