Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gruaja me dy vagina refuzoi 1 milion $
Lexo
Postuar nė: 23.01.2012, 13:05
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Britanikja Hazel Jones, e cila u bė e famshme pasi deklaroi publikisht se ka dy vagina krejtėsisht tė zhvilluara, refuzoi njė ofertė pėr punė.
Njė shtėpi pornografike ia ofroi asaj njė milion dollarė qė tė bėjė seks para kamerave. Por 27-vjeēarja Hazel nuk i ėshtė pėrgjigjur ofertės.

Kohė mė parė mediat zbuluan se ajo vuan nga njė ērregullim i rrallė dhe si pasojė e kėtij ērregullimi asaj i janė zhvilluar dyfish organet reproduktive, pra ajo ka edhe dy hapje vaginale.


http://www.youtube.com/watch?v=ARxfNM3vBrI...player_embedded


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio