Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ai po flirton. Si ta kuptoni herėt?
Lexo
Postuar nė: 23.01.2012, 13:07
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Nė bazė faktesh, dėshmish dhe historish tė vėrteta, ne kemi pėrgatitur njė listė prej tre pikash pėr tė identifikuar tė gjitha shenjat qė tregojnė se ai po flirton me dikė tjetėr.
1. Ai me kujdes tė tepruar ruan pajisjet e tij. Mėnyra mė e mirė pėr tė zbuluar flirtet ėshtė pėrmes e-mailave inkriminues, bisedave nė mesenxher, mesazhet nė celular apo faturave tė paguara. Pra nėse ai flirton me dikė tjetėr, do t’i mbrojė pajisjet e tij ose do tė reagojė nė mėnyrė defensive nėse ju nė mėnyrė tė pafajshme prekni telefonin ose kompjuterin e tij.

2. Ai fillon tė merret me fitnes. Kjo ėshtė aq e qartė, por ėshtė njė shenjė tė cilėn shumė femra nuk e vėrejnė.

3. Ka aromė tjetėr . Kur ai vie nė shtėpi, dhe ka aromė ndryshe prej asaj qė kishte nė mėngjes.

4. Asgjė nuk e brengosė mė. Nėse mashkulli juaj papritmas fillon tė sillet pėrreth shumė i gėzuar dhe duke fishkėllyer, atėherė ju duhet ta zbuloni arsyen pse, sidomos nėse ai ishte i rrėmbyer mė pare. Njė kombinim i seksit shtesė dhe kujdesit do ta bėnin mė tė qetė atė, madje edhe mė tė ēiltėr.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio