Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Futi perin nė 101 gjilpėra pėr njė minutė me buzė
Lexo
Postuar nė: 23.01.2012, 13:10
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Kinezi Van Fukuan theu rekord tė ri botėrorė nė futjen e perit nė gjilpėrė me buzė. Ai pėr vetėm 60 sekonda arriti tė fusė perin nė 101 gjilpėra dhe kėshtu arriti rekordin e Guinnessit.

Pėrderisa pėr shumicėn prej nesh futja e perit nė njė gjilpėrė tė vetme kėrkon disa minuta kohė, Van Fukuan pėr njė minutė arriti kėtė rekord mbresėlėnės. Kur kemi parasysh se pėr kėtė rekord ai nuk pėrdori gishtat por buzėt, bėhet e qartė se ai posedon njė talent tė jashtėzakonshėm


http://www.youtube.com/watch?v=dFc7wCX-ICk...layer_embedded#
!


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio