Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ojq “the Focus” – Debat Nė Universitetin Aab
Stafi
Postuar nė: 08.04.2008, 10:55
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 12289
Bashkangjitur: 27.12.2007Tė nderuar studentė,

Ju njoftojmė se tė mėrkurėn mė 09 prill 2008, nė orėn 15.00. nė amfiteatrin e madh tė Universitetit AAB, do tė zhvillohet njė debat i hapur nė temėn “Aksionet kundėr minave – rreziqet, dėmet pasojat nga minat, dhe pretendimi pėr njė botė pa mina”.

Organizator i debatit ėshtė Organizata Joqeveritare “the Focus”.

Projekti nė fjalė ėshtė mbėshtetur nga fondacioni “Princesha Dajana”, ndėrsa qėllimet e projektit janė:
Lobimi pėr bombat kasetore nė Kosovė;
Njoftimi mbi konferencėn e Oslos dhe nėnshkrimi i saj dhe Kosova, anėtare e organizmave ndėrkombėtare qė i kontribuojnė zhdukjes sė kėsaj dukurie

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Stafi nė 08.04.2008, 10:56
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio