Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shqiperia Te Kujdeset Per ēamet E Jo Per Emrin Emk
GAZETARI23
Postuar nė: 08.04.2008, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Kush e ka lexu dhe ka kuptu se Shqiperia Ka deklaru se deshiron te ndermjetsoi ne konfliktin mes greqis dhe maqedonis per shkak se smundin te gjejn nje gjuh te vertet esht fakkt po un se kuptoi si mundet qe shqiperia ta bej kete gje ku shqiperia ka nevoij per problemet e veta ne shtepi dhe oborin e saj!!

Shqiperia sduhet aspak ti caje palla per kete gje ku deshiron te ndermjetsoish ku sduhet si thot populli ne mes atyre dyve qe jan duke u perla dhe futesh te ndihmoijsh te del edhe ti nje pik e zez apo jan nje grusht!!

pra edhe shqiperia mos tregohet aq dashamires sepse bash kta dy shtet jan zemer keq per shqiperin ..
( nejse ben te ndihmoijsh po kur shqiperia te kisht punu pakes me shum publikisht sic esht duke u mundu per emrin e maqedonis te mendoje per ēamet ne greqi ku dita dites po similohen apo lihen dor pas dore nga greqia pse po kerkojn drejtat dhe tokat e tyre ku jan vjedhur me vrasje dhe burgosje )SDI!!
ka niher po mundohen shqiptaret te tregohen shum moll e pastert po kur te shohesh at moll nuk te shkon lakmia edhe me e kshyr punet qe i ben!!

shqiperis i ka ardh koha tregohet se ka shqiptar ku ka shqiptar te mbizotroje ligji e jo fjala . ligji !Ø
ku mbizotron ligji do egzistoje shqiptari deri ne fundin e ksaj bote!Ø


ju pershendes

Ky postim ėshtė ndryshuar nga GAZETARI23 nė 08.04.2008, 17:16


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.04.2008, 17:36
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Gazetari,
Kjo ka te beje me komplekjsin e inferioritetit...si mazi kur del para peles...a ne Cameri,atje ku ka vertete torture dhe asimilim te shqiptareve,zerin se nxjerr e shkreta Shqiperi...se ja debon 1 milione gasterbajtere greku,dhe vaj halli pastaj...
Keshtu eshte kur je i dobet dhe fukara...


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
erda
Postuar nė: 08.04.2008, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 13258
Bashkangjitur: 30.01.2008Ka nje histori perzenija e ēameve nga greqia dhe tani per ta shqiperia nuk mund te beje gje.Ama nese ngrihen sigurisht qe do i mbeshtet.Eshte koha e diplomacise dhe dinakerise jo forces fizike dhe trimerise fizike ne tavolina se behemi qesharak.


----------------------------------------
""Shqiponjat fluturojne vetem ndersa laraskat fluturojne tufe"""
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 08.04.2008, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007 Citim (erda @ 08.04.2008, 17:45)
Ka nje histori perzenija e ēameve nga greqia dhe tani per ta shqiperia nuk mund te beje gje.Ama nese ngrihen sigurisht qe do i mbeshtet.Eshte koha e diplomacise dhe dinakerise jo forces fizike dhe trimerise fizike ne tavolina se behemi qesharak.

pershendes erda
ke fjal te mira dhe te buta


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
medi
Postuar nė: 09.04.2008, 08:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 270
Antari Nr: 6633
Bashkangjitur: 29.03.2007I pershendes kta forumistat para meje dhe i perkrah fuqishem qe kjo porosi ti arij (shurdhanit) z. Bamir Topi e tjerve te interesohet per ndermjetsim per shqiptaret ku jetojn e jo per maqedonsat qe si perkrah kush (le mos dal shum i mencem) ka shum pun per ne - shqiptaret - qe Shqipria esht e rrethuar me shqiptaret ne kater anet-dihet kush jan.Kur ti pastroje kto ateher let miret me tjer si te ket koh , kjo esht turpi i tij .
PM
Top
mea
Postuar nė: 12.04.2008, 14:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 13866
Bashkangjitur: 23.02.2008Ehh ne shqipetaret i kemi zgjidhur problemet tona dhe merremi me ndermjetesime e pajtime,ndersa ne mes vete sjemi askund...!!!!
Ky postim ėshtė ndryshuar nga mea nė 12.04.2008, 14:18


----------------------------------------
"Mos iu qas asaj pėr tė cilėn nuk ke njohuri, pse tė dėgjuarit, tė pamėt dhe zemra, pėr tė gjitha kėto ka pėrgjegjėsi".
PMUsers Website
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 12.04.2008, 14:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006Din Amerika cka duhet , me mbet per neve....
PM
Top
Senatori_TeT
Postuar nė: 14.04.2008, 05:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2032
Antari Nr: 5504
Bashkangjitur: 28.01.2007 Citim (Petriti_Ilirides @ 12.04.2008, 15:35)
Din Amerika cka duhet , me mbet per neve....

Dime ne ēfare duhet,me mire dime punen tone se Amerika,por ja qe na vje mire qe dikush tjeter te ēan koken per problemet tona,se nuk jemi te denje te i zgjidhim vete!


----------------------------------------
Perparesia e te mencurit qendron aty se cdohere mundet te shtiret si i marre!

I'm just a soul whose intentions are good,oh Lord please don't let me be misunderstood.(Yusuf Islam)

Duke shkuar dit' e net,
E duke ndėrruarė moti,
Vemi si lumi nė det,
Nga Zoti,prapė tek Zoti.(Naim Frashėri)

Njeri i zoti nuk eshte ai qe s ka te meta, po ai qe i pranon te metat e tij.(Sami Frashėri)

Nje Shqiptar vlen sa 1000 njerez,2 shqiptare nuk vlejne asgje.(Faik Konica)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio