Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kėtė diciplinė nuk do ta shihni tek Kodra Diellit
GAZETARI23
Postuar nė: 29.01.2012, 16:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007Pėr ato tė cilėt i pėlqejnė sportet e dimrit nė tė njėjtėn kohė adhurojnė edhe vajza tė bukura, atėherė ky incizim do jetė festė pėr sytė e tyre. Nuk e di pse nuk kanė tė ftohtė por... me sa duket ato janė duke kaluar mjaft mirė! Bukuroshet nė borė, tė veshura me bikini po bėjnė snowboard.
www.radiobledi.chbuluroshet neper bore


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio