Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rufi Osmani, lideri mė i votuar tek shqiptarėt
GAZETARI23
Postuar nė: 03.02.2012, 16:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007RUFI OSMANI BASHK ME ALI AHMETIN DO KISHIN ARRIT SHUMMM SOT NE MAQEDONI PO TE ISHIN BASHK.


RUFI OSMANI BASHK ME MENDUH THACIN DO NA KISHIN DERGU OSE NE KOSOVE OSE NE SHQIPERI.


KURSEM ALI AHMETI DHE MENDUH THACI , DO TE KISHTE ME SHUM RESPEKT SHQIPTAR NDER SHQIPTARIT, SHUM MUHABETE DO KISHIN DAL PREJ SHKIJEVE!!!

MA MER MENDJA SE RUFI OSMANI SI NJE INTELEKTUAL KA AFTESI NE CDO PAKET TE POLITIKES, PER NE SHQIPTARET .


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 03.02.2012, 17:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (vllahi @ 03.02.2012, 17:39)
Ky eshte lideri me i kompletuar ne Maqedoni ,por se shka po i shkon keq spo e kuptoj ...........


Te tregoj un,

Partine e ka be per inat te Menduhit dhe Aliut. Kjo sben dhe ketu ai humb.

Tjetra, strukturat partiake asht tu i ndertu me aklamacione, njejte si PDSH dhe BDI. Edhe ketu sben dhe ai humb serish.


Parti te ngjashme sna duhen, sa per parti te ketilla, futem ne BDI ose PDSH.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
MIX
Postuar nė: 03.02.2012, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Happy_Soldier @ 03.02.2012, 18:46)
Te tregoj un,

Partine e ka be per inat te Menduhit dhe Aliut. Kjo sben dhe ketu ai humb.

Tjetra, strukturat partiake asht tu i ndertu me aklamacione, njejte si PDSH dhe BDI. Edhe ketu sben dhe ai humb serish.


Parti te ngjashme sna duhen, sa per parti te ketilla, futem ne BDI ose PDSH.

Happy, kam mendu qe i shef gjanat ma thelle. Rufiu nuk ka faj pse sen ben struktura te mira, fajin e kan njerezit te cilet ne mase te madhe varen nga partia ne pushtet qe ose i ka fut ne pune dhe u kerkon llogari per voten, ose u ka premtu per nje vend pune apo dicka tjeter si dhe nga partia qe tash eshte ne opozite por qe 2 her ka qene ne pushtet dhe ka bo te njejten. Si perfundim te Rufiu ofrohen ose njerez qe jane te pavarur ekonomikisht qe per fat te keq jane ne numer te vogel, ose njerez qe ashper jane te idhruar me partine ne pushtet dhe jan bind qe aty nuk i arrine dot qellimet e tyre, ose njerez qe i dergojne qellimisht partite tjera per te marr pozicione brenda RDK-se dhe per te punuar me shume per te prish pune se sa per te ndreq. Si perfundim ngelin shume pak njerez te mire dhe te paster qe Rufiu mundet te ju besoj te jene bartes te strukturave te tije neper qytete te ndryshme. a dish ti Happy sa "intelektual" po cirreshin se ka erdh koha jone dhe do bojme ket e at e blla blla me Rufiun por nuk morren per siper asgje gjate zgjedhjeve dhe pas rezultatit fillune te thojne : po le bre Rufin se ske gja pi tij dhe fillun te marrin poste ose te ngriten ne karrierrene e tyre. Prandaj duhet ti emndojme gjanat ma ndryshe!
PM
Top
Alex
Postuar nė: 03.02.2012, 18:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (trimi.80 @ 03.02.2012, 16:10)
per sweet_THUG : vetem kete tregoma a eshte logjike qe si parti RDK(e Rufi Osmanit) te jete e fundit me 2,9 perqind e votuar ne ankete,kurse Rufi Osmani i pari,hajt sqaroje kete?kjo te ben ta kuptosh se eshte e futme kot,si ato anketat qe beheshin para zgjedhjeve e skishin te bejn asgje me realitetin.Vetem anketat e IRI(agjencise amerikane)gjithnje jane treguar me te sakta e kta tjerat jane krejt si ju konvenon vet

pj.2
mos rrej o injorant,kurse nese don ta dish se kush me ka punesu,po te tregoj,me ka punesu babi jem ne firmen teme.Asnjiher nuk ka thene ashtu Ali Ahmeti,po ske faj se je PDSH dhe ju keni te drejte te shpifni e te rreni sa te doni se ashtu lideri juve ju ka mesu

Pyetja eshte per lider, jo per parti, e per lider mos u hamend qe edhe njerez qe votojne per bdi-ne se jane te kushtezuar, ndersa kur ju jepet mudnesija te shprehin ate qe vertet mendojne votojne per prof.Rufin.pj.2
Po shihet qe je i rri.
Nuk i ndjek as intervistat e te adhuruarit tuaj, kot flasem.
Sa per punesim, nuk te thash qe te kane punsuar, por thjesht te pyeta nese te kane punsuar, qenke baby ende, nuk dallojke te bardhen nga e zeza.

shih rritu, pastaj eja shkruaj ketu.
PM
Top
Profesori universitar
Postuar nė: 04.02.2012, 13:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 7384
Bashkangjitur: 15.05.2007Sinqeriteti, besnikiria, patriotizmi, kreativiteti, mencuria, menaxhimi i sukseshem ne komune jane disa cilesi qe Rufi Osmani u rradhit ne rrang te pare ne ankete.


Cka ka Ali Ahmeti?
Cka ka Menduh Thaci?

Asnjeren prej ktyre populli dalngadal po dallon ata qe na kan genjyer me vite.

Rroft Populli qe ka nisur te dalloje manipuluesit me te mdhej te shqiptareve.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio