Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Si mundemi te ringjallim forumin?
MIX
Postuar nė: 10.02.2012, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 10.02.2012, 02:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (MIX @ 10.02.2012, 02:40)
Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...

Problemi eshte se dikush si duket u mundua me cdo kusht, te largoje disa anetar, tani nuk e di ku eshte?!!!

Dikush e keqkuptoi rolin e adminit. Te jesh admin forumi, eshte paksa e ngjashme me te qenurit redaktor ne gazetari. Redaktori i mire asnjehere nuk e sulmon gazetarin, madje as atehere kur ai ben ndinje gabim, apo nuk e ka bere lajmin sic duhet, por e korigjon ate, ne menyren me te "paverejtshme".

Ky postim ėshtė ndryshuar nga mbreti nė 10.02.2012, 02:08


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 03:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga NoLimit nė 10.02.2012, 03:00


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 10.02.2012, 08:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Nese njerzit e kane te zene kohen dhe nuk mund te kyqen ne forum , nese merren me dicka shume me te vlefshme se forumi at'her le te shkoje forumi n'dreq se se meriton as ky me ja kushtu 4-5-10 ore ne dite . smil4a8ace1b80c19.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.02.2012, 09:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (NoLimit @ 10.02.2012, 04:00)
Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

S'di pse mundohesh te japish disa arsyetime te kota.

Kurr s'ka ndodh qe ne ket forum te mos kete asnji postim per nje periudhe deri ne 7-9 ore. Tash ndodh kjo. Kurr ska ndodh qe ne ket forum te mos kete online me pak se 7 veta. Tash ndodh qe askush nuk asht online. Ketu s'ka lidhje jeta private kjo apo ajo.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
MIX
Postuar nė: 10.02.2012, 11:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (NoLimit @ 10.02.2012, 04:00)
Nuk mendoj se ka vdekur forumi qe te ringjallet...

Nese i shohem gjerat realisht te gjithe ne kena jete private,qe ndonje here me shum ose me pak i perkushtohemi forumit..do me then cdo njeri cdo individ ka shum probleme tjera qe te meret edhe me forumin tan diten..

forumi eshte nje pjes ku shum njeres shprehin mendimet e veta nvaresisht si mbas kohes edhe deshires,tash ndonje here ka njeriu me shum kohe te meret me forumin ndonje here ska deshire,edhe kohen e fundit rjetet sociale po bojn buummm mos te vjen cudi pse nuk eshte shum aktiv forumi...

Do antar jan larguar se kan menduar se ju bohet padrejtsi disa nuk kan kohe,keshtu qe krejt si mbas deshires...

Ju pershendes.

mos thasht Zoti me dek forumi se kjo i bjen me dek antaret por fjala eshte te aktivizimi, eshte e vertet qe kemi jete privater dhe angazhime por jete private dhe angazhime kemi pas edhe me heret.

Happy_Solider, ka te drejte!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 11:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 10:09)
S'di pse mundohesh te japish disa arsyetime te kota.

Kurr s'ka ndodh qe ne ket forum te mos kete asnji postim per nje periudhe deri ne 7-9 ore. Tash ndodh kjo. Kurr ska ndodh qe ne ket forum te mos kete online me pak se 7 veta. Tash ndodh qe askush nuk asht online. Ketu s'ka lidhje jeta private kjo apo ajo.

Ne kohen kure une jam regjistru kishte tema dhe kishte antar qe kishe cka te lexojsh,tash nese e shohim ku do te shkrujn antaret ne cilet tema

AJo i nxjeri jasht cicat e tranoj publikun
Ajo pozoj per play boy
AI dhe ajo ban sex ne publik
Pranoj oferten per te bere sex

shembull ishte cka ka te diskutohet ketu,per at edhe njerzit kan pune me te mencme sa te meren me tema...
Isha i qart tash mere nje se nxehet ndoshta atje ku je ty... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Albana_gl
Postuar nė: 10.02.2012, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Nuk kemi pse me te jemi aq aktiv si perpara qe ishim, kur sot kemi ca admina te loodht si ia bejme neve kah Kosova...

Le te mos i cekem ne emra kush jane ata te poshter, sepse sic iu teken atyre punojne, dhe kjo na ben neve qe te ikim nga ky forum...

Sidoqofte prap s'eshte keq as sot...


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 10.02.2012, 12:06
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Albana_gl @ 10.02.2012, 13:05)
Nuk kemi pse me te jemi aq aktiv si perpara qe ishim, kur sot kemi ca admina te loodht si ia bejme neve kah Kosova...

Le te mos i cekem ne emra kush jane ata te poshter, sepse sic iu teken atyre punojne, dhe kjo na ben neve qe te ikim nga ky forum...

Sidoqofte prap s'eshte keq as sot...

Ska Admina qe punojnė si tu teket, thuaje njė?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 10.02.2012, 12:08
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 13:06)
.

Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 10.02.2012, 12:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Mos u zajebat! - Stafi


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.02.2012, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 10.02.2012, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

hahahahahahahaha esht here dyt qe mqon me qesh me ket fjal hahahaga. Falemenderes shuuum qe ke mendim pozitiv per muua. Tpershendes.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 10.02.2012, 12:23
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:21)
Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.

E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.02.2012, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (r.mislimi @ 10.02.2012, 13:23)
E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!

Ne fakt, u tregova te familjes se tij, edhe ia ndalen forumin. Por, masi e mshela atje kafen ky ka vazhdu prap edhe skam kontaktu ma me te familjes se tij qe t'u thom ta ndalojn.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio