Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Si mundemi te ringjallim forumin?
babarekes
Postuar nė: 10.02.2012, 12:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:21)
Hahahahah.....

Kur e kam pas internet kafen, aty vinte shpesh edhe me ka pa tu hy ne forum. Edhe prej ateher nisi te hyje edhe ky.

dmth. Ti je shkaktari a? Eh qka na bene hm gjith tkam NEM dhe un hm


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.02.2012, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (babarekes @ 10.02.2012, 13:26)
dmth. Ti je shkaktari a? Eh qka na bene hm gjith tkam NEM dhe un hm

cka me i ba. Sa her u idhnote me mu ene prap u pajtote hahaha.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Harith
Postuar nė: 10.02.2012, 12:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.20081. Disa jane larguar pasi kan menduar qe kane qendruar per shume kohe ne forum
2. Disa jane larguar pasi jane fejuar, martuar.
3. Te tjere ndoshta per angazhime tjera.
4. Te tjere per shkak qe temat tani nuk jane as per cka me shenu as me i komentu.

Sikur te ishte si me pare forumi me tema ndoshta edhe shume antare te tjere do postonin me shpesh besoj.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.02.2012, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Happy_Soldier @ 10.02.2012, 13:30)
cka me i ba. Sa her u idhnote me mu ene prap u pajtote hahaha.

Ashtu e ka hahaha un zdu me ta tregu ty edin.se ti e njihke me mir.
Ama sa her mka shaj mua ne fb haha ama haron shpejt nuk shkon nja 5 min ma ben KU JE TRIM hahhaha. Veq shuum mshan per TEZE haha kam nje TEZE 82 vjet dja jap qat dhe vergjine esht + nje mende kajn me Edin hahahaha


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 10.02.2012, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Kohėve tė fundit edhe unė nuk jam shumė aktiv nė kėt forum.Kur dėshirojė ti lexojė lajmet mė kryesore hy kėtu nė forum,sepse ėshtė pėrmbledhja e gjithė shtypit shqiptarė gjė qė ky "forum nuk ėshtė hapur pėr kėt arsye".Kėtu nė forum nuk ka debat tė mirėfillt,njė pėrgjigje lidhur me temėn tjerat janė emocionet(figurat) pėrgjigje qė nuk kanė fare tė bėjnė me temėn.Administratorėt janė tė njėanshėm dhe jo tė drejtė, lejojnė qė antarėt tė dalin jashtė temės dhe admin., nuk reagojnė fare.Shpresojė se nė tė ardhmėn ky forum do tė rifreskohet.
PMUsers Website
Top
alvin
Postuar nė: 10.02.2012, 13:12
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Faceboooku i mbyti te gjitha forumet.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
MIX
Postuar nė: 10.02.2012, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (alvin @ 10.02.2012, 14:12)
Faceboooku i mbyti te gjitha forumet.

...megjithate Facebooku nuk duhet ta perjashton forumin, mundesh ne te nejten kohe dri sa je ne FB me qene dhe ne forum, prandaj duhet me gjete arsyet me te verteta.
PM
Top
ardiani25
Postuar nė: 10.02.2012, 13:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1562
Antari Nr: 18935
Bashkangjitur: 07.12.2008Mendoi qe deri te mospostimi i antareve dhe kycja e ralle ne forum koheve te fundit ka ardh shkaku i ofendimeve qe bahen ne forum.
Nese hapet nje tem per tu debatu,temen e prishin disa antar por jan pakic por qe antareve qe hyn me dabatu ua humbin vullnetin e debatit,cdo her dilet nga tema fillon eofendimi(oj lop,o hajvan,kush je ti.mos mah....k e tjera).
Ma e keqja esht se duke u mundua dikush ma u ba ma musliman se tjetri e ofendon antarin tjeter,duke u mundu dikush me u ba ma europjan se tjetri e ofendon antarin tjeter.
Mendoi qe nje faj e kan edhe admistratoret nga gjith sa jan vetem 3 i sheh onlain,edhe kur ka ofendime ata as qe marin masa i mbyllin syt se spash gje sepse ata qe ofendoin njihen me adminat.
Nje fjal popullore thot(kush ta ban ta ban i joti).
Per dike vlejn regullat per dike nuk vlejn,dikush mer verejtje per azgje dikush shan edhe ofendon nuk meren masat,edhe i njejti antar esht onlain perseri edhe vazhdon me ofendu perseri.
Ju pershendes.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 10.02.2012, 13:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009smil3dbd4e02c5440.gif me ben te qaj disa forumist me replikat e tyre qe kishin bere ne kete teme.pse mendojm se gjithmone me gjetjen e fajtorit rregullohen edhe problemet.mos u mundoni gjithmone t“i fajsoni adminat apo anetaret e tjere se me sa e di ne kete forum qe quhet studentor nuk eshte as nje anetare qe ende shkon ne qerdhe e ka nevoje per edukatore (ne kete rast admin) qe t“i tregon se ku e ka keq apo te intervenoj dhe t“i tregoj se e ka kohen e gjumit apo te dicka tjeter smil3dbd4d8676346.gif
ju qe po mendoni se adminat nuk qenkan te drejte e blla blla blla a me qellim provokoni dhe ja ndrroni kahun temes qe me bind veten dhe neve sa te drejt apo te padrejt i kemi adminat, me te vetrtet marrezi eshte kjo.
edhe une jo gjithmone kam te njejtin mendim me adminat dhe anetaret tjere a te them tash qe ata ma kan inati mua apo shkojn me inati me mua,po te kishim gjithmone mendimet e njejta nuk do te kishim diskutime jo vetem ne forum po edhe ne jeten reale.fatkeqesisht ka disa anetare qe kur nuki pelqen mendimi i dikujt fillojn menjeher rafallet bombarduese te ofendimeve e nencmimeve deri ne nje shkalle aq te ulet duke menduar se me keto ngritin autoritetin e tyre por perkundrazi e tregojn veten sa te ulet jane, a thua adminat i qojn me zorr keta anetare te ofendojn e te nencomojn se vetem te tregohen ata se sa punojn? smil3dbd4d99c6eaa.gif
per kete teme kemi diskutuar sa here,hera e fundit ishte happy qe hapi temen por per fat te keq jo me nje sukses te madh smil4a8acea04e4b2.gif

harithi paska cekur shume mire arsyet, mos te teprojm vetem duke gjykuar te tjeret sepse secili send i tepert kalon ne monotoni. smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012 Citim (r.mislimi @ 10.02.2012, 06:23)
E di, jo rastėsisht edhe e shkrova hehe!

O RAMI MISLIM TASH PUBLIKOJ ANKESA KUR ISHA MODERATOR SHUM OFENDIME ME KAN ARDHUR NE MESAZHATA PRIVAT TY THAN PERSE MBRON KAQ SHUM RAMI MISLIM UNE HAJT NUK VA VENDOJSHA VESHI SHUM O LIRIM SHABAN TY SHUM HERE KRITIKOJSH RAMI MISLIM E TASH MUNDOHEMSH TE BAHESH I MIRE ME TY
PM
Top
MIX
Postuar nė: 10.02.2012, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Problemi eshte i shtruar ne dy rrafshe dhe ne po diskutojme vetem per shkaqet pse ndodh keshtu dhe ende nuk dham asnje mendim si mundemi me permiresu kete?
PM
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 14:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012 Citim (r.mislimi @ 10.02.2012, 06:08)
Ti je prishėsi mė i madh dhe njeriu qė nuk mer vesh asnjėher. Ēdo ditė e fajsojė atė person qė tė ka tregu pėr forumin. (Domlla i raftė atij qė tė tregoj se egziston kjo faqe)

RAMI MISLIM UNE DERGOJ NE HAGE PER GJYKIM PER PRISHJE TE RENDI QETESI NE FORUM ME FOTO SEKSI
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.02.2012, 15:02
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Aiii e kena diskutu kete teme 100 here, e kjo te jep me kuptu se ka disa periudha qe njerezit jane me te angazhum ne pune ose dicka te tynen personale edhe nuk mund te jene te kyqur ne forum si zakonisht, po kjo nuk do te thote se forumi ka nevoje per nje ringjallje.

Forumi ecen vet. Beni ecen vet dhe Messi ecen vet. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Me neve normal, kur kemi kohe. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 15:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007pAcks
Je e pa pare.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
packs
Postuar nė: 10.02.2012, 15:15
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (NoLimit @ 10.02.2012, 16:04)
pAcks
Je e pa pare.

Edhe ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (7) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio