Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Si mundemi te ringjallim forumin?
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 15:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (packs @ 10.02.2012, 16:15)
Edhe ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Taman,se asnje here sjena pa!!dhe per at jena te pa pare..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012 Citim (packs @ 10.02.2012, 09:02)
Aiii e kena diskutu kete teme 100 here, e kjo te jep me kuptu se ka disa periudha qe njerezit jane me te angazhum ne pune ose dicka te tynen personale edhe nuk mund te jene te kyqur ne forum si zakonisht, po kjo nuk do te thote se forumi ka nevoje per nje ringjallje.

Forumi ecen vet. Beni ecen vet dhe Messi ecen vet. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
Me neve normal, kur kemi kohe. smil3dbd4e5e7563a.gif

PAJTOHEM PLOTESHIT ME TY MOTER UNE TASH JAM NE PUSHIM DIMERORE KAM KOHE ME SHUM JAM KYQUR NE FORUM KUR DE QELE PRANVERA JA FILLO PUNES
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 10.02.2012, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 14:49)
NE TE KEM MBROJTUR SI VLLA ATE KAFE TE KEM RESPEKTO PO TY TASH NA DEL MAJMUN DY FYTYRESH

Mos um caj kryt.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012 Citim (NoLimit @ 10.02.2012, 09:46)
Taman,se asnje here sjena pa!!dhe per at jena te pa pare..

ty meriton te jesh administrator i forum ke aftesi per administrim te forum
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 10.02.2012, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008I lexova disa mendime te antarve,me disa pajtohem plotesisht si p.sh Alban_gj,shum mir eka cek ,me disa pajtohem pjesrisht e me disa hiq smil3dbd4d6422f04.gif

Per me qen Forumi si me par fillimisht duhet me i ndeshku shkaktaret qe e kan pru ne ket gjendje.
Disa arsytohen se jan njerzit e nxan e nuk kan koh me hy ne Forum,e qe besa une nuk e besoj hiq,se nuk besoj apo jan te rrall njerzit se nuk e hapin Pc qdo dit,e po kta Antar kan then sete dhezi pc-n meniher hy ne ket faqe,njeri nder ta kam qen edhe une.
Un personalisht tan diten e kam PC-n para syve por sa jam duke qendru ne ket Forum veq po shihet.

Pra mungojn shum antar ngase caku dhe knaqsija e disa Adminav ka qen me i largu,dhe jan largu por ja pasojat

Ktu ka Admina qe moderojn veq qysh dojn vet,ktu ka Admina qe nuk kyqen gjat ter muajit,ktu ka Admina se nuk i kuptojn fjalet edhe ti modifikojn dhe te japin vrejte ngase kan mendu se ajo fjal ka qen ofendim,(nuk ikam shti te gjith meni thes,ata qe jan te mir dihen),
Pra krejt ne fund lavdatat dhe kjo ngecje e Forumit eshte te Pronari,ngase nuk i ka eliminu kta virusa nga Posti.


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 16:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012te ringjallim forumin? duhet te jete edhe rami mislim me aktive te vezhdoj pune te administartoreve
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:04)
ty meriton te jesh administrator i forum ke aftesi per administrim te forum

Une e meritoj e dij,po qe vlla packs eshte ne zone kunder tem bojn mua admin...
ti si ish president duhet te lobojsh te qelish deni tem tem bojn admin se valla moti kohe jam ketu


ON NOLLEMOT KEKROJ ADMINISTRATOR NE FORUM MUZIK ART KULTUR LETERSI EDHE NE KERKIM TE ROMANCES


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012 Citim (NoLimit @ 10.02.2012, 10:09)
Une e meritoj e dij,po qe vlla packs eshte ne zone kunder tem bojn mua admin...
ti si ish president duhet te lobojsh te qelish deni tem tem bojn admin se valla moti kohe jam ketu


ON NOLLEMOT KEKROJ ADMINISTRATOR NE FORUM MUZIK ART KULTUR LETERSI EDHE NE KERKIM TE ROMANCES

VLLA UNE ME GJITHE ZEMER TE MBESHTETES POR RAMI MISLIM ME PERJASHTIM NGA FORUM NUK I VJEN MIRE I KERKOJ RAMI MISLIM TE MA LIROJ NIKU EDI RAMA ME ATE QE KRIJOVA RESPEKT NDERIM TEK ANETAREVE
PM
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012RAMI MISLIM ESHT PRONAR I FORUM POR KOT QKA I THOT KUSART KY ZBATON UNE I KERKOVA MODERATOR KY PAJTO POR KUSART I BERI PRESION KY NDEROJ MENDJE
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.02.2012, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:16)
RAMI MISLIM ESHT PRONAR I FORUM POR KOT QKA I THOT KUSART KY ZBATON UNE I KERKOVA MODERATOR KY PAJTO POR KUSART I BERI PRESION KY NDEROJ MENDJE

JA ZBARDHE RAMI.MISLIM.
PLLAT JA KE BOO smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 17:13)
VLLA UNE ME GJITHE ZEMER TE MBESHTETES POR RAMI MISLIM ME PERJASHTIM NGA FORUM NUK I VJEN MIRE I KERKOJ RAMI MISLIM TE MA LIROJ NIKU EDI RAMA ME ATE QE KRIJOVA RESPEKT NDERIM TEK ANETAREVE

TI NUK DUHET TE KERKOJSH TE TA LIROJN NICK EDI ME PIK RAMA SE NE TE NJOHIM KESHTU SI JE EDHE PA MOS PAS ASNJE NIK VETEM SHKRONJA NE TE NJOHEM SE JE TI KE KRIJU FAM TE MADHE NE FORUM EDHE SI PRESIDENT EDHE SI ANTAR NDERI

me kujtohet koha kure lobojshe per antar te ri,sa here disa e hajshin foren...ti e hapshe nje nik e prezentojshe falls antarin keto tjeret tu e pershendet edhe tu i than shkruaj dicka per veten,je kan legjend e gjall dhe do te mbetesh,me kujtohet koha kure votojshim,cdo here ka pas fazat e veta ki forum...


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA_
Postuar nė: 10.02.2012, 16:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 27171
Bashkangjitur: 01.02.2012UNE I KAM SHERBE ME NDER RESPEKT FORUM FAL KY FORUM KA KRIJO NI SHOQERI TE MIRE TE NDERSHEM POR RAMI MISLIM DE PUSHKATOJ
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 10.02.2012, 16:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (babarekes @ 10.02.2012, 17:21)
Ama prej kurr hyna un nforum ky nisi TPOSHTZEN un ja ula vleren shum smil3dbd4daabd491.gif

edi nje here per nje here eshte tu i cu punt ne menyre diplomatike,me deshte ki edhe me zort bohet administrator aman nuk don ki do met majer...

rami mislim e ka si vlla ai cdo here i jep shpres kote e kote ndersa kusart e ka armik...

mu mka premtu edi me pik rama se nuk do te kerkoj admin po ja qe kerkon prap skena cka me i bo...

tash e tutje edhe une kerkoj te bohem admin ne zonen ne kerkim te romances.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ßina
Postuar nė: 10.02.2012, 16:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (MIX @ 10.02.2012, 02:40)
Kritiken do e nis nga vetja, nga se jame nje anetar qe rralle postoj mirepo shpesh lexoj ne kete forum. Ajo qe bie ne sy eshte qe ne menyre drastike, ka rene aktiviteti ne kete forum por edhe numri i anetarve qe jane online?
Debati duhet shtruar ne dy aspekte:
1. Pse ndodh kjo?
2. Si mundet te kethehet si ka qene me heret?
Une per veti nuk kam naj ide.....nese ju keni urdheroni...

1) Shume mire e paske dhane sqarimin ne fillim qe me shpesh lexoni se sa postoni.

2) Aktivizonu ma shume (kuptohet kur kemi kohe) dhe qe suksesi i "ringjalljes".
smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Disa qe po thojne me heret me shume ka pas online, une nje e di qe me heret lista se kush eshte online ne forum nuk ka qene, kjo vone eshte aktivizu, keshtu qe habitem se si po e din disa anetare se me heret nuk paska pas shanse asnje anetare te mos jete online.

Sa per kurreshtje kam hi nje dite dhe kam lexu tema te vjetra, dhe kurrfare dallimi ne debate prej te kaluares me debate te tashme nuk verejta, ama nje dukuri e kam verejte qe dikujt ju ka be shprehi te flet vetem per te kaluaren duke harru te ardhmen. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 10.02.2012, 16:27


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 10.02.2012, 20:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (EDI.RAMA_ @ 10.02.2012, 18:00)
nese vritet edi rama forum shkaterohet shumica anetarve largohen nga forum

Kush t'ka rrejt oj qyqe, Edi Rama eshte i pavdekshem, yll i pashuar i forumit ,me krejt te mirat e te kqiat ( e tepron nganjehere, edhe me seksualizim koheve te fundit hahaha) smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (7) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio