Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pune Praktike, Per Studentet E Uaab
GTI
Postuar nė: 11.04.2008, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 103
Antari Nr: 13218
Bashkangjitur: 28.01.2008Puna praktike pėr studentėt e Fakultetit Ekonomik
Njoftohen studentėt e vitit tė tretė dhe tė vitit tė dytė tė Fakultetit Ekonomik, tė cilėt deri tani nuk kanė qenė nė praktikė, Fakulteti Ekonomik do tė organizojė mbajtjen e praktikės nėpėr kėto Institucione dhe organizata:


Tė gjitha Kuvendet komunale tė Republikės sė Kosovės,
Shėrbimin Doganor tė Republikės sė Kosovės
Odėn Ekonomike,
KUR – Prishtina
Kompania RC
Kompania Niti – Tiki GORENJE etj

Tė gjithė studentėt e kėtyre viteve studimesh, duhet tė lajmėrohen nė Shėrbimin e Studentėve pėr t’u evidentuar pėr mbajtjen e praktikės nga dita e premte 11.04.2008 deri tė hėnėn 14.04.2008.

Puna praktike do tė realizohet konform marrėveshjeve pėr bashkėpunim tė nėnshkruara nė mes Universitetit AAB dhe kėtyre Institucioneve dhe organizatave.

Studentėt duhet tė paraqesin tė dhėnat personale si dhe vendbanimin e saktė nė mėnyrė qė tė bėhet sistemimi nėpėr kėto Institucione dhe organizata, nėpėr tė gjitha qendrat e Kosovės.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga GTI nė 11.04.2008, 23:27
PM
Top
Light
Postuar nė: 04.11.2008, 18:22
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 18312
Bashkangjitur: 04.11.2008Shume mire!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio