Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lajmrim: Ligjerat nga DR.Bajram Berisha
r.mislimi
  Postuar nė: 20.03.2006, 17:03
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Te dashur miq,

Ju informoje se duke filluar nga date 20.03.2006 deri me 08.04.2006 do
te qėndroje ne Prishtine me qellim te organizimit te njė serie ligjėratash
nga fusha e Biologjisė Molekulare dhe Reproduksionit te Shtazėve (Fakulteti
i Bujqėsisė dhe i Veterinarisė). Ky projekt do te financohet nga WUS
Austria (World University Service), Zyra ne Prishtine, ndėrkaq do te mbėshtetet
edhe nga Fakulteti i Bujqėsisė ne Prishtine si dhe Instituti pėr
Fiziologji i Universitetit Teknik te Munihut.
Konsideroje si rast te pėrshtatshėm qe me anėtaret e Alb-shkencės nga
Kosova (te cilėt kanė kohe dhe dėshire) eventualisht te takohemi se
bashku ne Prishtine.

gjithe te mirat,
Bajram Berisha


Dr. B. Berisha
Lehrstuhl für Physiologie
Wissenschaftszentrum Weihenstephan
Technische Universität München

Weihenstephaner Berg 3
85354 Freising-Weihenstephan

Tel.: +49 (0) 8161-71 3510
Fax: +49 (0) 8161-71 4204
e-mail: berisha@wzw.tum.de
http://www.wzw.tum.de/fml/physio/


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio