Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime ditelindjen AnAmika ♥
Zedka
Postuar nė: 17.02.2012, 22:55
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kam nderin dhe respektin te hap ket tem, per ti uruar njeres nder antares se e qmoj shum Anamikes ditlindjen............mbase icik me vones ,po me mir von se kurr!!Anamika te uroj nga zemra ne radh te par shendet,lumturi dhe shum suksese ne jete tende ,Allahu ta ndriqoft rrugen me te mira cdo her......... te percafoj yllo

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 17.02.2012, 22:56


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 17.02.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008i bashkohem edhe une urime tende


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Avalon
Postuar nė: 17.02.2012, 23:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Gjithe te mirat Anamika! smil3dbd4e4c2e742.gif

PM
Top
Cusack
Postuar nė: 17.02.2012, 23:45
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gezuar Anamika.
Jete te hareshme e plote shendet.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
MIX
Postuar nė: 17.02.2012, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011urime, festofsh edhe shume datelindje te tjera smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
passed
Postuar nė: 18.02.2012, 01:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011Fotografi e jashtme

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Hornets
Postuar nė: 18.02.2012, 11:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009Shume urime per ty shpirti <3


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
packs
Postuar nė: 18.02.2012, 13:20
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Urime AnAmika, plot shnet e suksese ne jete.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 18.02.2012, 13:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009URIME, GJITHE T'MIRAT smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
ßina
Postuar nė: 18.02.2012, 13:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Anamika urime, gjitha te mirat! smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
AnAmIkA
Postuar nė: 19.02.2012, 18:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1552
Antari Nr: 25265
Bashkangjitur: 18.06.2010Falemnderit gjitheve :):)

Ps.Zedka Yll je edhe ti dhe shume flm qe tu kujtua te hapesh temen per mua te dua shume


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Anika
Postuar nė: 19.02.2012, 20:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010AnAmIkA

Tė uroj shumė fat, lumturi, dashuri, suksese nė ēdo lėmi dhe shėndet sot dhe nė 100 vitet e ardhshme. Dhashtė I Madhėrishmi tė kesh sukses edhe nė tė gjitha lėmit e jetės dhe ēdo dėshirė e jotje tė kurorizohet me sukses tė papėrshkrueshėm...----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.02.2012, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Urime inshalla jet te gjat dhe te lumtur smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
hamurabi
Postuar nė: 19.02.2012, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Anamika urime e tgjitha tmiratP.S. Zedka tlutem me trego si e deshmove para stafit se ditlindja esht e sakt, se thoni se gjoja vetem ato tsaktat do te urohen
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 20.02.2012, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011 Citim (hamurabi @ 19.02.2012, 22:19)
Anamika urime e tgjitha tmiratP.S. Zedka tlutem me trego si e deshmove para stafit se ditlindja esht e sakt, se thoni se gjoja vetem ato tsaktat do te urohen

Po sigurisht e ka perdorur certifikaten e lindjes apo letren e njoftimit te Anamikes smil3dbd4d4e4c4f2.gif E po ska faj askush qe une nuk i posedoja keta dokumenta te tuaja per ta deshmuar datlindjen tende si kusht per te hapur teme smil3dbd4e398ff7b.gif

Gjithesesi URIME DITLINDJEN ANAMIKA smil3dbd4d6422f04.gif
Fotografi e jashtmeKy postim ėshtė ndryshuar nga Leona9 nė 20.02.2012, 21:06


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio