Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Thėnje interesante !
ßina
Postuar nė: 19.02.2012, 22:10
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Burrat zjarr, grate shkrepese,del djalli dhe i bashkon.

Te jesh femer ėshtė fatkeqesia shumė e madhe se tere jeten tende ke te besh kryesisht me burrat

Burri me dy gra, kėmishėn pa la

Burrat besojnė se bota ėshtė krijuar vetėm pėr ta.

Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme


Burri qė trajton gruan e tij si princeshė, ėshtė prova qė ai vetė ėshtė rritur nga njė mbretėreshė...

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 20.02.2012, 10:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (Per@ndorj@ @ 18.02.2012, 06:42)
Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat=meshkujt

Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET

Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHEMBJET E KOKES

Mashkulli zbuloi TREGTINE edhe shpiku LEKET,
Femra zbuloi PARET… edhe qe atehere u menderos muhabeti!

thenie te bukura smil4a8acd602a050.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 20.02.2012, 11:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Gjeja me e rendesishme qe mund te beje nje baba per femijet e tij, eshte te doje dhe rrespektoje nenen e tyre. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 20.02.2012, 11:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Zedka @ 19.02.2012, 22:50)
Edin cilat femra thon nje gje till?ato se vishen sikur cunat iii sa inat i kam kur emitojn meshkujt ne dukje ..perndryshe asnjher asnjher nuk them( A sikur te isha djal)

Trego drejt si Per@ndorj@ bre smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
ßina
Postuar nė: 20.02.2012, 11:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Zedka @ 19.02.2012, 22:50)
Edin cilat femra thon nje gje till?ato se vishen sikur cunat iii sa inat i kam kur emitojn meshkujt ne dukje ..perndryshe asnjher asnjher nuk them( A sikur te isha djal)

Ato kane probleme psikologjike Zedka, se le qe vishen si meshkuj e imitojne ata, po edhe ne femra dashurohen po ta merr mendja cka po du me thane a smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 20.02.2012, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (ßina @ 19.02.2012, 23:10)

Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme


Burri qė trajton gruan e tij si princeshė, ėshtė prova qė ai vetė ėshtė rritur nga njė mbretėreshė...

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
ßina
Postuar nė: 20.02.2012, 18:38
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Femrėn e nderon i nderuari dhe e pėrbuz i pėrbuzuri.

 Citim (Per@ndorj@ @ 20.02.2012, 14:24)
smil3dbd4e4c2e742.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
passed
Postuar nė: 21.02.2012, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (ßina @ 19.02.2012, 23:10)
Burri qė trajton gruan e tij si princeshė, ėshtė prova qė ai vetė ėshtė rritur nga njė mbretėreshė...

ket ta pelqej shum...

po e di si em tha nje shok...
kisha jetu plot 23 vite me nanen dhe se kisha kuptu se ajo ishe e keqe....erdhi gruaja dhe em tregoi! smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
ßina
Postuar nė: 21.02.2012, 08:15
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (passed @ 21.02.2012, 01:25)
ket ta pelqej shum...

po e di si em tha nje shok...
kisha jetu plot 23 vite me nanen dhe se kisha kuptu se ajo ishe e keqe....erdhi gruaja dhe em tregoi! smil3dbd4df1944ee.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Krejt fajet i kane burrat qe lejojne nje femer me ja sha nanen, ama edhe ajo femer nuk eshte normal qe shan nanen e dikujt. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 08.08.2018, 12:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008" Njemije te degjuara nuk bejne sa nje e provuar"


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio