Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> RTL II: Dituria islame e mbajtur fshehtė!? (Video)
Ermedin
Postuar nė: 20.02.2012, 21:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Dokumentari ėshtė i realizuar nga televizioni gjerman RTL II dhe si i tille ai reflekton vetem punen dhe qendrimin e tyre dhe te autorit te emisionit, qendrim i cili nuk paraqet domosdoshmerisht qendrimin e kanalit tone, apo te parimeve te sakta islame.
Dokumentari eshte prone e televizionit gjerman RTL II dhe sinkronizimi ne gjuhen shqipe eshte bere nga Kosova Kinematografi.


http://www.youtube.com/watch?v=6csnHsWBHNA...65bFUAAAAAAAAAA
PM
Top
gjuetari
Postuar nė: 20.02.2012, 22:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Nė pritje
Postime: 166
Antari Nr: 27090
Bashkangjitur: 24.12.2011 Citim (Ermedin @ 20.02.2012, 15:56)
Dokumentari ėshtė i realizuar nga televizioni gjerman RTL II dhe si i tille ai reflekton vetem punen dhe qendrimin e tyre dhe te autorit te emisionit, qendrim i cili nuk paraqet domosdoshmerisht qendrimin e kanalit tone, apo te parimeve te sakta islame.
Dokumentari eshte prone e televizionit gjerman RTL II dhe sinkronizimi ne gjuhen shqipe eshte bere nga Kosova Kinematografi.

ncncncncn a ke pa une qe e postova edhe e ke marr ... smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif..ka edhe nje video ermedin nese e din e di se eshte ne youtube ama nuk po muj me e gjet; richard zemer luani dhe salahudin ejubi" eshte ..do mundohem em gjet me titra shqip eshte shum dekumentari-film i mire... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
O balli im puthe token se vetem atehere do te me sjellish krenarine dhe do te me largosh mendjemadhesine.... (gjuetari)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio