Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēka asht fusnota!?
alvin
Postuar nė: 29.02.2012, 13:42
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Bistrica @ 29.02.2012, 14:37)
A pėr ata kosovar qė mbas luftės kanė kajtė pėr serbinė qė kanė pas biznes me ta kjo osht BINGO. smil3dbd4e5e7563a.gif

Mė 1998 kur me tė madhe kish filluar lufta mes UĒK-sė dhe forcave ushtarako policore tė Serbisė, nė pushim nė Turqi e lexova nė njė gazetė serbe se RF eJUgoslavisė ishte bėrė kampion europian nė basketboll.
Disa kosovarė tė Prizrenit qė i kiash afėr nė plazh, ma morrėn gazetėn, e lexuan edhe thanė ,,bizimkiler şampyon olmışler basketbollda,, edhe fılluan tė kėrcejnė prej qejfit.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.02.2012, 15:01
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (alvin @ 29.02.2012, 14:42)
,,bizimkiler şampyon olmışler basketbollda,,


cka po i bjen kjo, se as Google translate nuk po kryn pune. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 29.02.2012, 15:07
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (ßina @ 29.02.2012, 16:01)
cka po i bjen kjo, se as Google translate nuk po kryn pune. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Edhe ti ēfarė shqptare je kur nuk e din gjuhėn e Perandorisė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Do tė thotė- tanėt(pėr Jugoslavinė) janė bėrė Kampionė europinaė nė basketboll.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
festina
Postuar nė: 29.02.2012, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Niset sherr e del hajr, ama ncuk smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
packs
Postuar nė: 29.02.2012, 18:07
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (alvin @ 29.02.2012, 14:42)
Mė 1998 kur me tė madhe kish filluar lufta mes UĒK-sė dhe forcave ushtarako policore tė Serbisė, nė pushim nė Turqi e lexova nė njė gazetė serbe se RF eJUgoslavisė ishte bėrė kampion europian nė basketboll.
Disa kosovarė tė Prizrenit qė i kiash afėr nė plazh, ma morrėn gazetėn, e lexuan edhe thanė ,,bizimkiler şampyon olmışler basketbollda,, edhe fılluan tė kėrcejnė prej qejfit.

Hahahahahahahahahaha smil3dbd4e5e7563a.gif E pse po e kallxon kete ngjarje. Une mbaj mend kur UĒK e ka ekzektu njanin prej tradhtareve te pare ne Kosove. Dmth keso njerez qe jo qe nuk e kane dite cka asht tuj u ba po edhe kane ndje nostalgji ndaj regjimit te Millosheviqit, ka pase edhe perbrenda Kosoves e lere me ne plazhet e Ankarase. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


Ja keshtu radhe miq i kisha ekzekutu tradhtarte dhe ata qe thone "fituan tanet" ne nje kohe kur popullit tand i cenohet ekzistenca nga gjenocidi. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.02.2012, 19:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (alvin @ 29.02.2012, 16:07)
Edhe ti ēfarė shqptare je kur nuk e din gjuhėn e Perandorisė smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Do tė thotė- tanėt(pėr Jugoslavinė) janė bėrė Kampionė europinaė nė basketboll.

Aha, ama nuk di pse kam bindjen qe ndodh kane qene "minoritar" te Prizrenit, se shqiptari te thote keta tonet, ata ose nuk kane qene mire ne koke ose kane qene tradhetare. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 29.02.2012, 20:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (ßina @ 29.02.2012, 20:34)
Aha, ama nuk di pse kam bindjen qe ndodh kane qene "minoritar" te Prizrenit, se shqiptari te thote keta tonet, ata ose nuk kane qene mire ne koke ose kane qene tradhetare. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Aso Mahir Jagxhillaresh, qe me bo me nxjerre rrypin e me t'ju hy bythve (kah camparja smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ), edhe tezet shqiptare u dalin, po shiten si turqe apo "minoritare" si thua ti, se ndjehen me te kulturuar se flasin nje turqishte qe as dreqi nuk e merr vesh 8- ).
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.02.2012, 20:08
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Avalon @ 29.02.2012, 21:07)
Aso Mahir Jagxhillaresh, qe me bo me nxjerre rrypin e me t'ju hy bythve (kah camparja smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif ), edhe tezet shqiptare u dalin, po shiten si turqe apo "minoritare" si thua ti, se ndjehen me te kulturuar se flasin nje turqishte qe as dreqi nuk e merr vesh 8- ).

Po as Google nuk e murr vesh kete turqishten e prizrenasve qe i ka ni Alvini tu fol, e le ma dreqi. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 29.02.2012, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (ßina @ 29.02.2012, 21:08)
Po as Google nuk e murr vesh kete turqishten e prizrenasve qe i ka ni Alvini tu fol, e le ma dreqi. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif

Google s'ka teori se, as Larry Page e as Sergey Brin nuk e kane vizitu ate ane andej, e Alvini s'ka qare pa kuptu sepse eshte i rrethuar nga te tille smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio