Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pse z. Rektor punėsove kushėriren e Fatmir Besimit
r.mislimi
Postuar nė: 02.03.2012, 20:27
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004 Citim (trimi.80 @ 02.03.2012, 17:07)
Perderisa ti rami.mislimi je ne kabinetin e Sadi Bexhetit ne komune ske drejte te kritikosh se je bashkpuntor i njeriut qe shkaterroi Ut-ne ,ju jepte rroga njerzve qe rrinin ne shpi nga buxheti UT-se e te punesuarit merrnin rroga gjysmake,vjodhi dhe e beri UT-ne si te kafja e kabashit,ofendimet dhe sharrjet ne rektorat ishin perditshmeri,tashe e di qe do ma ndalosh me te shkruaj por dije se je interesxhi e asgje ma shume

Jo nuk tė ndaloj tė thuash atė qė mendon, mirėpo mė vjen interesant pse e nxjer ēdo gjė nė personale.

Kėtė letėr ma ka dėrguar kjo zonjė dhe nuk e themė unė ka emėr e mbiemėr ajo, drejtohu tek ajo jo tek unė. Shnet shoqi.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio