Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 16-vjeēarja amerikane, njė Barbie! (foto)
ßina
Postuar nė: 03.03.2012, 00:29
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.200916-vjeēarja amerikane, njė Barbie prej vėrteti! (foto)

Njė vajzė amerikane 16-vjeēare e quajtur Kotakoti, bėri njė set fotografik dhe u vėrejt se stili i saj ngjasonte shumė me atė tė Barbie-t.

Pikėrisht ky fakt e bėri atė tė famshme nė internet.

Vajza adoleshente ka njė fytyrė tė ėmbėl, vėshtrim delikat dhe ngjason shumė me kukullėn e famshme.

Ajo duket si njė Barbie e vėrtetė, e nxjerrė nga filmat e animuar, e mirėnjohur si “versioni live i kukullės Barbie”.

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Hyllus
Postuar nė: 03.03.2012, 06:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 591
Antari Nr: 8738
Bashkangjitur: 03.08.2007weeeeeeeeeeeeeee
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 03.03.2012, 12:13
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010weeeeeee sa ngjasojn!


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 03.03.2012, 14:10
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Wowww,cfare loqkee,poo e miiiire,tamam barbii kukull


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
amorja
Postuar nė: 03.03.2012, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011cfar syyyyyyy o zot


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.03.2012, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008E bukur qenka veē edhe boll ...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 03.03.2012, 17:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012baby baby smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Provokusja
Postuar nė: 12.04.2012, 19:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 19785
Bashkangjitur: 17.01.2009woooow
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio