Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mos Te Harojm Asniher !
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 13.04.2008, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 13.04.2008, 16:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006PM
Top
Victoria
Postuar nė: 13.04.2008, 16:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1103
Antari Nr: 14258
Bashkangjitur: 11.03.2008Petri,
u trishtova shum , kur nuk do te harrohen keto ngjarje...

Respekte,


----------------------------------------
ALBANIA - LAND OF SUPERIOR NATION

PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 13.04.2008, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007

Petrit , i nderuar !

Ma trazove shpirtin me keto pamje te trishtueshme.....

Keto ngjarje nuk duhet ti harrojme kurre.....


Te pershendes.

PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 13.04.2008, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006Victoria shpresojm se nuk do te harohen
Dardani kjo eshte minimumi i minimuit qe eshte paraqit ne keto video.
PM
Top
DARDANI_40
Postuar nė: 13.04.2008, 18:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1406
Antari Nr: 12388
Bashkangjitur: 30.12.2007
http://www.youtube.com/watch?v=hv478dOswyo


Besoj qe edhe kjo thirrje do te ndihmoje ne ate qe deshte te thuash, Petrit.
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 13.04.2008, 18:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006 Citim (DARDANI_40 @ 13.04.2008, 18:22)

http://www.youtube.com/watch?v=hv478dOswyo


Besoj qe edhe kjo thirrje do te ndihmoje ne ate qe deshte te thuash, Petrit.

wow , cfar recitimi
PM
Top
fancy_boy
Postuar nė: 13.04.2008, 23:50
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Kto jan Plaget e pashuara te shqiptarve :(((((


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
v3rbatim
Postuar nė: 13.04.2008, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007TE MOS E HARROJM Brodecin


http://de.youtube.com/watch?v=k8M6s9bFWzA&NR=1http://de.youtube.com/watch?v=up5aI49h2ik&feature=relatedhttp://de.youtube.com/watch?v=jtLvzCy_H00&feature=related


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 14.04.2008, 02:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007mendoj edhe kjo vlen per tu shiquar

eshte shume qesharake por e ka kuptimin e vet...


http://www.youtube.com/watch?v=cBEirdT2TVE&feature=related
----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Argument
Postuar nė: 14.04.2008, 04:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2265
Antari Nr: 4920
Bashkangjitur: 27.12.2006Masakra e Lubetenit


http://www.youtube.com/watch?v=beEGY1xDgco&feature=related
----------------------------------------
www.teuhid.net
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio