Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ariel Sharon Ish kyeministėr i Izraelit !!
Jerenim
Postuar nė: 11.03.2012, 16:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Fotografi e jashtme

Ariel Sharon

Ish kyeministėr i Izraelit

i cili i shtypi dhe mbyti muslimanėt e Palestinės

qe 6 vite ndodhet nė komė

e shijon denimin e kėsaj dynjaje

dhe nė ditėn e gjykimit do ta shijoj denimin edhe mė tė hidhur.

Kėto janė argumente tė Zotit pėr njerėzit por pak ka qė mendojn.


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
Virtual
Postuar nė: 11.03.2012, 18:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 543
Antari Nr: 25635
Bashkangjitur: 19.11.2010Ky a? Jo be fjala asht per qenin Sharon, kti ska me i dal shpirti asnjiher! Asht ky qe ka me qen land djegse e Xhehnemit garant.
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 12.03.2012, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010"E si do tė jetė atėherė puna e tyre kur engjėjt t'ua marrin
shpirtin duke i rrahur fytyrave dhe shpinave tė tyre?!" [47:27]


Ēka tė mbjell, korr! [Populli] smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
passed
Postuar nė: 12.03.2012, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011ende ska vdek a... smil4a8acf219332d.gif

shum koh ka qe e kam pa ket photo..!

si monstrumet qe jan ne filmat horror a bo smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 12.03.2012, 14:52
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 12.03.2012, 02:15)
ende ska vdek a... smil4a8acf219332d.gif

shum koh ka qe e kam pa ket photo..!

si monstrumet qe jan ne filmat horror a bo smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Gjeja me e keqe esht kur te vdesesh per se gjalli.. ky keta e ka meritu.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 12.03.2012, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Sulltanėt e Perandorisė Otomane kanė qenė shumė mė tė egėr dhe mė tė kėq*j se Ariel Sharoni.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.03.2012, 15:15
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008E kam pa kete foto disa here, megjithate nuk ka gajle qe u postu edhe nje here. Kjo eshte nje deshmi qe pushteti nuk asht i perhershem dhe masakrat qe i ke kry si ky ne Sabra dhe Shatila, nuk te lajne bash leht me vdeke. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


Ngordh ngordhesire. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 12.03.2012, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Mendimi im per kete eshte se nuk eshte i lindur paster prej spermatozoideve te njeriut dhe eshte i ritur ne miter te nenes, por ka shanse te kete edhe materija shume te flliqura kur eshte bere ngjizja.

I shkofte shpirti ne hale te ferit.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.03.2012, 16:08
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Pak e ka ky qelbesira. Te gjithe ata qe kane vrare e shtypur njerez te pafajshem u befshin me zy se ky plehra.

I shkofte shpirti ne m*t, kur te ngordhe...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
baracuda
Postuar nė: 12.03.2012, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 162
Antari Nr: 26518
Bashkangjitur: 21.05.2011 Citim (alvin @ 12.03.2012, 09:11)
Sulltanėt e Perandorisė Otomane kanė qenė shumė mė tė egėr dhe mė tė kėq*j se Ariel Sharoni.

1. nuk eshte tema per sulltanet por per Sharonin.
2. le pershtypje se nuk ka be masakra te medha dhe nuk eshte gje e madhe.
3. sic duket ke nej paranoje dhe kompleks ndaj islamit si fe.
4. Sharoni qenka me i mire se Sulltanet?

Jeta e ketij te poshtri eshte plot masakra dhe krime ndaj njerezimit, nga gjithe krimet qe ka bere ky do permend vetem nje, ne kampet e refugjateve ne Sabra dhe Shatilla mercenaret dhe fallangistet e ketij jehudiu te poshter per nje nate kane there dhe masakruar mbi 2000 vete burra, gra, pleq, femije, asnje nuk eshte kursyer dhe vrasjet jane bere me thika dhe shpata, nje nga krimet me te medha te njerzimit, e ti i nderuar trego cili sulltan ka bere kesi krimesh, ky eshte vetem nje por ka edhe shume prej kur ka lind e deri kur ka ra ne koma.

A per ty sinqerisht me vjen keq dhe me dhimbsesh.

PM
Top
alvin
Postuar nė: 12.03.2012, 18:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (baracuda @ 12.03.2012, 19:04)
1. nuk eshte tema per sulltanet por per Sharonin.
2. le pershtypje se nuk ka be masakra te medha dhe nuk eshte gje e madhe.
3. sic duket ke nej paranoje dhe kompleks ndaj islamit si fe.
4. Sharoni qenka me i mire se Sulltanet?

Jeta e ketij te poshtri eshte plot masakra dhe krime ndaj njerezimit, nga gjithe krimet qe ka bere ky do permend vetem nje, ne kampet e refugjateve ne Sabra dhe Shatilla mercenaret dhe fallangistet e ketij jehudiu te poshter per nje nate kane there dhe masakruar mbi 2000 vete burra, gra, pleq, femije, asnje nuk eshte kursyer dhe vrasjet jane bere me thika dhe shpata, nje nga krimet me te medha te njerzimit, e ti i nderuar trego cili sulltan ka bere kesi krimesh, ky eshte vetem nje por ka edhe shume prej kur ka lind e deri kur ka ra ne koma.

A per ty sinqerisht me vjen keq dhe me dhimbsesh.

Aty dikund si ky kanė qenė edhe sulltanėt.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 12.03.2012, 22:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Hala nuk ka COF ky qen a


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Princo
Postuar nė: 12.03.2012, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (dasaaa @ 12.03.2012, 23:14)
Hala nuk ka COF ky qen a

Mos provoko ti , anuk po e sheh se ndonjerit i vjen keq per ket qelbsir...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
gardist
Postuar nė: 13.03.2012, 01:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007smil3dbd4e5e7563a.gif Perzemersisht i deshiroj jete te gjate smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
1302989420
Postuar nė: 13.03.2012, 02:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008ariel sharon duke shitur mend eshte dasht te quhet kjo foto smil3dbd4d4e4c4f2.gif

kurre mos dalte nga ferri


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio