Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ariel Sharon Ish kyeministėr i Izraelit !!
1302989420
Postuar nė: 13.03.2012, 02:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Ermedin @ 12.03.2012, 01:19)
"E si do tė jetė atėherė puna e tyre kur engjėjt t'ua marrin
shpirtin duke i rrahur fytyrave dhe shpinave tė tyre?!" [47:27]


Ēka tė mbjell, korr! [Populli] smil3dbd4d6422f04.gif

ermedin kometnoje pak jo te gjithe e kupojme njesoj, mund te keqinterpretohet smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio