Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prap do te votoj BDI-ne!
snajperisti
Postuar nė: 12.03.2012, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6246
Bashkangjitur: 10.03.2007Pse do te votoj BDI-ne ne zgjedhjet e ardheshme

1. Do te votoje BDI-ne sepse nuk duam te jemi te barabart me maqedont
2. Do te votoje BDi-ne sepse edhe kur USHT-ja shkaterrohet ne heshtim
3. Do te votoje BDI-ne sepse kur digjet dhe zvoglohet flamuri ne heshtim
4. Do tevotoje BDI-ne sepse edhe kur na vrasin, na rrahin vazhdojme te heshtim
5. Do te votoje BDi-ne sepse Xhevat Ademi na quan huligan e ne heshtim
6.Do te votoje BDi-ne sepse ashtu deshiron Menduh Thaci te jete lider i opozites
7. Do te votoje BDi-ne sepse Rufi Osmani ende nuk e din si te behet lider i shqiptareve
8. Do te votoje BDi-ne sepse nuk han e as pin pa leje te Gruevskit
9 Do te votoje BDi-ne sepse shteti i mbylli lokalet shqiptare ne Tetove
10. Do te votoje BDi-ne sepse na ka ndaluar te pijme kafe me nje te partise tjeter
11. Do te votje BDi-ne sepse Ali Ahmeti pin kafe kur te doje me Menduh Thacin
12. Do te votoje BDi-ne sepse ne votojme vetem BDI-ne e jo deputet qe flejne
13. Do te votoje BDI-ne sepse ne USHT vendos Vullnet Ahmeti, Ismail Ahmeti dhe Valdrina Fetahu
14. Do te votoje BDi-ne sepse jam rahat ne shtepi mar rroge dhe sdi ku e kam vendin e punes
15. Do te votoje BDi-ne sepse maqedonasit ne mes Tetoves na shajne gjakun, flamurin, nenen dhe femijet ne gjep


Do votoje edhe dy mandate BDi-ne
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 12.03.2012, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012oni oni votjni votojni mapan mos u kajni 4 vjet smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 12.03.2012, 21:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010shok te nderuar edhe pdsh-ja te ishte ne qeveri kjo gje do te ndodhte !!!
por edhe kshuh cfar partie e fort te ishte kjo qe ndodhen sot do te ndodhte !
shifet esht e planafikume


sepse kjo vjen nga politika serbo sllave ,
prandaj dis analist e than se duhet te vetmbrohemi!


ju e zini shaka por esht shum problem!!!! sidomos shkupi kumanova
PM
Top
Uki
Postuar nė: 15.03.2012, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 233
Antari Nr: 2386
Bashkangjitur: 26.08.2006Voto Voto ama mos u anko :) Shiqir qe mer rroge dhe spunon ku ka ma lezet
PM
Top
alvin
Postuar nė: 15.03.2012, 13:55
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (GuriShipes @ 12.03.2012, 22:47)
sepse kjo vjen nga politika serbo sllave ,
prandaj dis analist e than se duhet te vetmbrohemi!Ncuk.
Vin nga ne, jo nga maqedonasit.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.03.2012, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (alvin @ 15.03.2012, 14:55)
Ncuk.
Vin nga ne, jo nga maqedonasit.

Cka me bo Alvin, Hala sjan tu u mbush me ment populli.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
alvin
Postuar nė: 15.03.2012, 14:12
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Happy_Soldier @ 15.03.2012, 15:06)
Cka me bo Alvin, Hala sjan tu u mbush me ment populli.

A e din pse.
Sepse mungon vetėdija.
Sepse, qe 20 vite kemi Maqedoni tė pavarur, a asnjėherė nė Tetovė shqiptarėt nuk kanė protestuar pėr mungesė tė ujit, pėr gjendjen ekonomike, ose pėr erėn e keqe tė mbeturinave.
U ngritėn shkijet nė Tetovė pėr mbeturinat a nuk janė mė shumė se 25 % nė qytet.
Shqiptarėt shiqojshin sir.
A kur i thirrin liderėt partiakė pėr ti rrejtė pėr ēėshtjen gjoja kombėtare, mblidhen si dhen.


Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 15.03.2012, 14:12


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.03.2012, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006 Citim (alvin @ 15.03.2012, 15:12)
A e din pse.
Sepse mungon vetėdija.
Sepse, qe 20 vite kemi Maqedoni tė pavarur, a asnjėherė nė Tetovė shqiptarėt nuk kanė protestuar pėr mungesė tė ujit, pėr gjendjen ekonomike, ose pėr erėn e keqe tė mbeturinave.
U ngritėn shkijet nė Tetovė pėr mbeturinat a nuk janė mė shumė se 25 % nė qytet.
Shqiptarėt shiqojshin sir.
A kur i thirrin liderėt partiakė pėr ti rrejtė pėr ēėshtjen gjoja kombėtare, mblidhen si dhen.

Qe tash jemi nen pushtimin e partive tona kjo dihet. Kete gje e pranojne dhe te huajt, por jo hapur. fajet i kemifet dhe tash heqim me keq prej partive tona.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
trimi.80
Postuar nė: 15.03.2012, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Do votoj BDI-ne sepse:
1.Legalizoi UT-ne,e beri shteterore,dhe financohet nga shteti
2.Punesoi mbi 20 mije shqiptare,rriti perfaqesimin ne cdo institucion shteteror
3.E pranoi qeveria e Maqedonise pavaresine e Kosoves(e Menduh Thaci kur ishte ne qeveri thoshte de pranoj kur te them une dhe nuk e pranoj sa ishte ne qeveri edhe pse eshte vet kosovar)
4.E beri gjuhe zyrtare gjuhen shqipe ku jane mbi 20 perqind shqiptar
5.Ministrat kan te drejte ne konference per shtyp te drejtohen ne gjuhen amtare,komiisionet parlamentare udhehiqen nga shqiptaret ne gjuhen shqipe
5.Filloj me pune sheshi i Cairit
6.U votua nga keshilli i qytetit te Shkupit qe te vendohet mbi 35 emra patriotesh shqiptar ne rruget e Shkupit
7.u punesuan ne armaten e R.M mbi 100 shqiptar,dhe u avncuan 15 kuadro shqiptar ne oficera dhe komandanta
8.u mbyllen rastet e Hages
9.u vu gurthemeli i minsitri te pare shqiptar te Mbrojtjes se Shqiperise,Mehmet Pashe Deralles ne Gradec me nderime ushtarake nga Ministria e mbrojtes se Maqedonise
10.Eshte ne perfundim te sipert objekti i ri i UT-se qe do leshohet ne perdorim se shpejti( en ekohen e Sadi Bexhetit nuk u prek aspak)
Ka ende per te thene por besoj se mjaftojme me kaq....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 15.03.2012, 15:10
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 15.03.2012, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (trimi.80 @ 15.03.2012, 16:09)
Do votoj BDI-ne sepse:
1.Legalizoi UT-ne,e beri shteterore,dhe financohet nga shteti
2.Punesoi mbi 20 mije shqiptare,rriti perfaqesimin ne cdo institucion shteteror
3.E pranoi qeveria e Maqedonise pavaresine e Kosoves(e Menduh Thaci kur ishte ne qeveri thoshte de pranoj kur te them une dhe nuk e pranoj sa ishte ne qeveri edhe pse eshte vet kosovar)
4.E beri gjuhe zyrtare gjuhen shqipe ku jane mbi 20 perqind shqiptar
5.Ministrat kan te drejte ne konference per shtyp te drejtohen ne gjuhen amtare,komiisionet parlamentare udhehiqen nga shqiptaret ne gjuhen shqipe
5.Filloj me pune sheshi i Cairit
6.U votua nga keshilli i qytetit te Shkupit qe te vendohet mbi 35 emra patriotesh shqiptar ne rruget e Shkupit
7.u punesuan ne armaten e R.M mbi 100 shqiptar,dhe u avncuan 15 kuadro shqiptar ne oficera dhe komandanta
8.u mbyllen rastet e Hages
9.u vu gurthemeli i minsitri te pare shqiptar te Mbrojtjes se Shqiperise,Mehmet Pashe Deralles ne Gradec me nderime ushtarake nga Ministria e mbrojtes se Maqedonise
10.Eshte ne perfundim te sipert objekti i ri i UT-se qe do leshohet ne perdorim se shpejti( en ekohen e Sadi Bexhetit nuk u prek aspak)
Ka ende per te thene por besoj se mjaftojme me kaq....

Me binde se e meriton voten Vmro-ja
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 15.03.2012, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Do votoj BDI-ne sepse:
1.Legalizoi UT-ne,e beri shteterore,dhe financohet nga shteti
2.Punesoi mbi 20 mije shqiptare,rriti perfaqesimin ne cdo institucion shteteror
3.E pranoi qeveria e Maqedonise pavaresine e Kosoves(e Menduh Thaci kur ishte ne qeveri thoshte de pranoj kur te them une dhe nuk e pranoj sa ishte ne qeveri edhe pse eshte vet kosovar)
4.E beri gjuhe zyrtare gjuhen shqipe ku jane mbi 20 perqind shqiptar
5.Ministrat kan te drejte ne konference per shtyp te drejtohen ne gjuhen amtare,komiisionet parlamentare udhehiqen nga shqiptaret ne gjuhen shqipe
5.Filloj me pune sheshi i Cairit
6.U votua nga keshilli i qytetit te Shkupit qe te vendohet mbi 35 emra patriotesh shqiptar ne rruget e Shkupit
7.u punesuan ne armaten e R.M mbi 100 shqiptar,dhe u avncuan 15 kuadro shqiptar ne oficera dhe komandanta
8.u mbyllen rastet e Hages
9.u vu permendorja e minsitrit te pare shqiptar te Mbrojtjes se Shqiperise,Mehmet Pashe Deralles ne Gradec me nderime ushtarake nga Ministria e mbrojtes se Maqedonise
10.Eshte ne perfundim te sipert objekti i ri i UT-se qe do leshohet ne perdorim se shpejti( en ekohen e Sadi Bexhetit nuk u prek aspak)
Ka ende per te thene por besoj se mjaftojme me kaq....
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 15.03.2012, 15:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009E ka bo m*t mener me thon


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
ßina
Postuar nė: 15.03.2012, 15:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Votoni ama mos u ankoni me vone qy.

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 15.03.2012, 15:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (Hornets @ 15.03.2012, 09:25)
E ka bo m*t mener me thon

pse i ka realizu ato qe i shkrujta ma larte,percat,po de po e di se sju konvenojne juve kto gjana
PM
Top
agax
Postuar nė: 15.03.2012, 15:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 215
Antari Nr: 21303
Bashkangjitur: 20.02.2009 Citim (trimi.80 @ 15.03.2012, 16:21)
Do votoj BDI-ne sepse:
1.Legalizoi UT-ne,e beri shteterore,dhe financohet nga shteti
2.Punesoi mbi 20 mije shqiptare,rriti perfaqesimin ne cdo institucion shteteror
3.E pranoi qeveria e Maqedonise pavaresine e Kosoves(e Menduh Thaci kur ishte ne qeveri thoshte de pranoj kur te them une dhe nuk e pranoj sa ishte ne qeveri edhe pse eshte vet kosovar)
4.E beri gjuhe zyrtare gjuhen shqipe ku jane mbi 20 perqind shqiptar
5.Ministrat kan te drejte ne konference per shtyp te drejtohen ne gjuhen amtare,komiisionet parlamentare udhehiqen nga shqiptaret ne gjuhen shqipe
5.Filloj me pune sheshi i Cairit
6.U votua nga keshilli i qytetit te Shkupit qe te vendohet mbi 35 emra patriotesh shqiptar ne rruget e Shkupit
7.u punesuan ne armaten e R.M mbi 100 shqiptar,dhe u avncuan 15 kuadro shqiptar ne oficera dhe komandanta
8.u mbyllen rastet e Hages
9.u vu permendorja e minsitrit te pare shqiptar te Mbrojtjes se Shqiperise,Mehmet Pashe Deralles ne Gradec me nderime ushtarake nga Ministria e mbrojtes se Maqedonise
10.Eshte ne perfundim te sipert objekti i ri i UT-se qe do leshohet ne perdorim se shpejti( en ekohen e Sadi Bexhetit nuk u prek aspak)
Ka ende per te thene por besoj se mjaftojme me kaq....

Duhet me pas diagnoz Shizofreni Bipolare per tu besuar ketyre sukseseve,ky popull shume duron po kurre nuk fal mos e harroni kete si pdsh ashtu edhe bdi nuk ja arriten qellimit nuk besoj edhe rufiu por ky popull do ket elite politike dhe intelektuale e gatshme per procese madhore.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio