Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Gėzuar ditėlindjen Mbinjeriu!
alvin
Postuar nė: 14.03.2012, 16:20
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Urime mik, gjithė tė mirat nė jetė!!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga alvin nė 14.03.2012, 16:20


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Artell3
Postuar nė: 14.03.2012, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1400
Antari Nr: 25638
Bashkangjitur: 20.11.2010Urime i gezofsh edhe shume tjera te lumtura! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Life isn't about finding yourself,life is about creating yourself..!
PM
Top
packs
Postuar nė: 14.03.2012, 16:41
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Urime njeri. Shume suksese e keshtu te mira. 44 nuk jane kurgja... kur ti bajsh 50 smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 14.03.2012, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Gezuar mik, gjithe te mirat ! smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 14.03.2012, 17:04
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8251
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Urime Mbinjeri, gjitha te mirat!

Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 14.03.2012, 17:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9373
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Urimeee dhe Suksese.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 14.03.2012, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Urime dhe sukese.. Mik smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 14.03.2012, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009urime Mbinjeri suksese e realizim deshirash ne te ardhmen smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


UNE ME SHOKE


smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kosova_rja nė 14.03.2012, 18:05


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 14.03.2012, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9182
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime Mbinjeri Gjdo te mir ne jet .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
vllahi
Postuar nė: 14.03.2012, 21:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Shume urime dhe i befsh 100 me shendet lumturi e suksese


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
Ohri-
Postuar nė: 14.03.2012, 21:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 915
Antari Nr: 26611
Bashkangjitur: 04.06.2011Urime mik, suksese e shendet.. rrofsh aq sa do vete!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ohri- nė 14.03.2012, 21:38


----------------------------------------
Na nuk jena UFAAAAAAAA!!!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 14.03.2012, 23:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Urime, gezofsh edhe shume te tjera dhe rrofsh sa malet!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 14.03.2012, 23:30
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Gezuar mik. I befsh dhe 100 tjera.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.03.2012, 07:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5797
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Ndoshta e ka te rrejshme bre se 44 vjet si ka djali.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Jasemin
Postuar nė: 15.03.2012, 21:26
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 29
Antari Nr: 27167
Bashkangjitur: 31.01.2012Gezuar ditelindjen
smil3dbd4e29bbcc7.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio