Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ahmeti: Rruga e UĒK do tė pėrfundoj kur shqiptarė
alb_te
Postuar nė: 14.03.2012, 18:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Pėr tė njėmbėdhjetėn herė ėshtė mbajtur sot nė kalanė e fshatit Sellcė, ‘Pranvera e Dinjitetit’, manifestim ky qė mbahet pėr tė pėrkujtuar dėshmorėt e rėnė tė luftės sė vitit 2001. Nė fjalimin e tij, Hazbi Lika ish-komandanti brigadės 112 Mujdin Aliu, ka folur edhe pėr incidentet e fundit ndėretnike duke ftuar me kėtė rast shqiptarėt qė tė mos bien nė provokimet atyre qė kanė pėrgatitur skenarė tė dėshtuara.
“Nuk ėshtė e nevojshme qė tė biem pre e ndonjė skenari qė mund tė ketė njė rrugė pa krye prandaj tė gjithė qė kanė tė drejtė pėr tė hulumtuar kėto raste janė nė dispozicionin tonė dhe nė nivel tė detyrės dhe shpresoj qė shpejt do zbardhet gjithēka. Kam besim qė kėto situata minore nuk do kem mundėsi tė prishin apo ngadalėsojnė projektet dhe agjendėn e UĒK-sė” , tha Hazbi Lika, ish komandant I Brigadės 112.
Rruga e UĒK-sė dhe amaneti i tė rėnėve nuk ka pėrfunduar ende tha ndėrkohė kreu i BDI-sė Ali Ahmeti, duke shtuar amaneti i dėshmorėve dhe rrugėtimi shqiptarėve nuk do pėrfundojė derisa ata tė frymojnė lirshėm dhe pa kufij nė trojet e tyre.
“Program i UĒK-sė, ėshtė i pandalshėm siē nuk ndalet ky diell, pavarėsisht se disa thera tė vogla mendojnė se mundė ta ndalin dritėn e diellit. Amanet qė nga rilindėsit e deri tek ushtarėt e UĒK-sė e kemi tė jetojmė tė lirė nė hapėsirat ku ne jetojmė. Dhe ne do e bėjmė se nuk bėn ndryshe , shqiptarėt do frymojnė lirshėm dhe pa kufij”, deklaroi Ali Ahmeti, kryetar I BDI-sė.
Pėr tė nderuar kėtė manifestim kishin ardhur mysafirė tė shumtė nga Shqipėria dhe Kosova, ndėrsa pėr pjesėn artistike u kujdes ‘Jehona’ e Malėsisė sė Sharrit. Nė fund tė kėtij manifestimi, u bėnė homazhe dhe u vendosėn lule tek varret e rėnėve tė luftės sė 2001-shit
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 14.03.2012, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9373
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Ahhhhhhh
moreeeeeee
IDIOT.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 14.03.2012, 18:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babarreks nejr ma renvaec se sa ki sben nena smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
agax
Postuar nė: 14.03.2012, 19:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 215
Antari Nr: 21303
Bashkangjitur: 20.02.2009 Citim (alb_te @ 14.03.2012, 19:03)
Pėr tė njėmbėdhjetėn herė ėshtė mbajtur sot nė kalanė e fshatit Sellcė, ‘Pranvera e Dinjitetit’, manifestim ky qė mbahet pėr tė pėrkujtuar dėshmorėt e rėnė tė luftės sė vitit 2001. Nė fjalimin e tij, Hazbi Lika ish-komandanti brigadės 112 Mujdin Aliu, ka folur edhe pėr incidentet e fundit ndėretnike duke ftuar me kėtė rast shqiptarėt qė tė mos bien nė provokimet atyre qė kanė pėrgatitur skenarė tė dėshtuara.
“Nuk ėshtė e nevojshme qė tė biem pre e ndonjė skenari qė mund tė ketė njė rrugė pa krye prandaj tė gjithė qė kanė tė drejtė pėr tė hulumtuar kėto raste janė nė dispozicionin tonė dhe nė nivel tė detyrės dhe shpresoj qė shpejt do zbardhet gjithēka. Kam besim qė kėto situata minore nuk do kem mundėsi tė prishin apo ngadalėsojnė projektet dhe agjendėn e UĒK-sė” , tha Hazbi Lika, ish komandant I Brigadės 112.
Rruga e UĒK-sė dhe amaneti i tė rėnėve nuk ka pėrfunduar ende tha ndėrkohė kreu i BDI-sė Ali Ahmeti, duke shtuar amaneti i dėshmorėve dhe rrugėtimi shqiptarėve nuk do pėrfundojė derisa ata tė frymojnė lirshėm dhe pa kufij nė trojet e tyre.
“Program i UĒK-sė, ėshtė i pandalshėm siē nuk ndalet ky diell, pavarėsisht se disa thera tė vogla mendojnė se mundė ta ndalin dritėn e diellit. Amanet qė nga rilindėsit e deri tek ushtarėt e UĒK-sė e kemi tė jetojmė tė lirė nė hapėsirat ku ne jetojmė. Dhe ne do e bėjmė se nuk bėn ndryshe , shqiptarėt do frymojnė lirshėm dhe pa kufij”, deklaroi Ali Ahmeti, kryetar I BDI-sė.
Pėr tė nderuar kėtė manifestim kishin ardhur mysafirė tė shumtė nga Shqipėria dhe Kosova, ndėrsa pėr pjesėn artistike u kujdes ‘Jehona’ e Malėsisė sė Sharrit. Nė fund tė kėtij manifestimi, u bėnė homazhe dhe u vendosėn lule tek varret e rėnėve tė luftės sė 2001-shit

o vrases e trathtare ju shqiptareve u sollet nencmim,vrasje burgosje dhune pozite kur me te keqe se sot skan pas kurre e ti o trathtare flet demagogji per bashkim kombetare njeher ne fillim te luftes me betimin per bashkim kombetare u bashkangjiten ushtrise e trathtove ate amanet tash KUSH TE BESON O TRATHTARE NUK BESOJ SE SHQIPTARET JANE DEBILA POR E NDJEN REVOLTEN E POPULLIT NGA TORTURAT EKONOMIKE DENIMET NE EKONOMI VRASJET DHUNA DHE TASH PO LESHON FJALE PATRIOTIKE TE VJEN FUNDI O PSIKOPAT.
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 14.03.2012, 19:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012OH KU JE TRIMI I PULAVE.
NA KNAQE TU NA RREJT,ATO RREH SHQIPTARET KI TREGO MASALLA
PM
Top
pato
Postuar nė: 14.03.2012, 23:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 287
Antari Nr: 20411
Bashkangjitur: 05.02.2009 Citim (alb_te @ 14.03.2012, 19:03)

“Program i UĒK-sė, ėshtė i pandalshėm siē nuk ndalet ky diell, pavarėsisht se disa thera tė vogla mendojnė se mundė ta ndalin dritėn e diellit. Amanet qė nga rilindėsit e deri tek ushtarėt e UĒK-sė e kemi tė jetojmė tė lirė nė hapėsirat ku ne jetojmė. Dhe ne do e bėjmė se nuk bėn ndryshe , shqiptarėt do frymojnė lirshėm dhe pa kufij”,

A su be boll bre burr te lush mastrapalla me shqitaret a?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 15.03.2012, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011ptariot me bataria deri dje eshte ken patriot me batarit e leshume tash i paska bush batariat ali psikopati Ahmeti: Rruga e UĒK do tė pėrfundoj kur shqiptarė tė jetojnė pa kufij nė trojet e tyre

por ki spiskopatit nuk i besohet thajvi nonen kti spikopatit te keqoves qohuni be popull dhe largonia kete prei qeveri dhe votonia nje qka do punoje per popull


jo ali udbashin e psikopatin jo menduh vojvoden keto duhet ta lene politiken ta kapin te rit qka jan ma te shkollum dhe qka din te folin me keto shkie dhe me kete europian dhe me amerikan dhe derkombtaret

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 15.03.2012, 00:14
PM
Top
pato
Postuar nė: 15.03.2012, 00:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 287
Antari Nr: 20411
Bashkangjitur: 05.02.2009 Citim (alb_te @ 14.03.2012, 19:03)
Kam besim qė kėto situata minore nuk do kem mundėsi tė prishin apo ngadalėsojnė projektet dhe agjendėn e UĒK-sė

projekte=tendera
agjenda=sa me gjate ne qeveri
PM
Top
belko
Postuar nė: 15.03.2012, 10:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 27220
Bashkangjitur: 04.03.2012uff tgjallet e dekmit ti kajsha mor shkerdhat
kejt uck-ja me gjith uck-jen e Kosoves gruen be psikopat analfabet e debil
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 15.03.2012, 10:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012belko smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio