Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Jakupi dhe Behgjeti ne lobim - STUPCAT
ßina
  Postuar nė: 15.03.2012, 10:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009A po don me ja bo qefin Hashimit me na vra keta. keta jane fisi fuxhu republike shume e njohur ne OKB.


Jakupi dhe Behgjeti ne lobimsmil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
ßina
Postuar nė: 11.07.2012, 13:39
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009
Akademiku


TALLAVA X


Fuka - Honoris Causa


Paramendone edhe Fuka eshte i bindur qe i takon nivelit te larte te arsimit, ama tjeret e vleresojne te kunderten e bindjes se tij. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 11.07.2012, 13:40


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 13.07.2012, 18:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kush mundet me ma gjete ate videon qe e kendojne himnin kombetar tallava se po du me deke tuj keshe kur pe nij, ama s'jam ka mundem me gjete ma. smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
MIX
Postuar nė: 13.07.2012, 23:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (packs @ 13.07.2012, 19:44)
Kush mundet me ma gjete ate videon qe e kendojne himnin kombetar tallava se po du me deke tuj keshe kur pe nij, ama s'jam ka mundem me gjete ma. smil3dbd4e02c5440.gif

Qka pot vyn ajo kur boll munesh me kesh me videon e pare smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 15.07.2012, 12:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009
hymni i flamurit


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio