Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 19 vjeēarja Sofi, modelja qė do tė ju ēmend – VIDE
alb_te
Postuar nė: 15.03.2012, 10:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Anglezja e re Sofi Aleksandra, pėr fat tė meshkujve ka zgjedhur tė bėhet modele, ndėrsa kur bėhet fjalė pėr profesionin e saj, ajo aspak nuk ėshtė e turpshme.
19 vjeēares Sofi Aleksandra nuk i ėshtė dashur shumė kohė pėr tu bėrė modele. Moderatorėt e revistės ZOO, menjėherė sa e kanė parė kanė vendosur ti bėjnė njė fotosesion.
Sofi pa pikė turpi ėshtė zhveshur dhe i ka shfaqur bukuritė e saja, tė cilės pak njerėz do ti mbesnin indiferentė. Ndėrsa duke pasur parasysh moshėn e saj dhe faktin qė tani ka nisur tė meret me modelim… definitivisht kjo vajzė ka njė tė ardhme tė ndritshme para saj.

http://shqipmedia.com/portal/19-vjecarja-s...ju-cmend-video/
shifeni videon do bidnei vet smil3dbd4d4e4c4f2.gif oo zot bomba eshte bee smil4a8acea04e4b2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio